Ксенія 💫

Скоро осінь.. і додаткове зволоження та насичення обличчя нікому не завадить.

Скоро осінь.. і додаткове зволоження та насичення обличчя нікому не завадить.

Вітаю, красуні 🌼!

Сьогодні розповім про базову, на мою думку, маску для обличчя, яка підійде досить багатьом у використанні та покращить вашу шкіру.

Про тканинні маски, які я використовую, розповіла тут https://club.makeup.com.ua/post/9306/. А це кремова маска від австрійського бренду Sukin.

Про найвідоміші їх очищувальні засоби, напевно, знають всі. От і я не зупинилася тільки на цьому, а продовжила далі знайомство. Тим паче бренд настільки імпонує мені своїми максимально натуральними компонентами 😍

Знайомтесь, зволожувальна маска для обличчя Hydrating Facial Masque від Sukin.

Об'єм : 100 мл.

Тип шкіри : будь-яка, вікова.

Призначення: живлення, зволоження; відновлення шкіри після пілінгів та кислот.

Особливості Sukin Hydrating Facial Masque:

■ на основі натуральних олій і екстрактів;

■забезпечує глибоке зволоження та живлення шкірного покриву;

■розгладжувальна властивість;

■стимулює процеси відновлення клітин;

■відновлює і заспокоює;

■ з детокс-ефектом;

■ делікатно усуває ороговілі частинки;

■вирівнює мікрорельєф епідермісу;

■ омолоджує;

■тонізує шкіру, надає їй шовковистої гладкості і здорового сяйва.

Погляньте на цей пречудовий склад - суміш масел та екстрактів. Також відсутнє все 💩.

По текстурі - накшталт жирненького крему, але відчувається водянистість. Тримає форму, але притому і не густа. Розподіляється тонким шаром по шкірі також гарно.

Коли розподіляєш є повне відчуття, що наносиш поживний нічний крем, який поступово поглинається. Не має ніякого липкого фінішу на шкірі після поглинання.

Маска абсолютно білого кольору та має ніжний аромат, ледь відчутний та приємний, нагадує асоціюється в мене зі свіжістю.

Дуже економна і вистачає надовго!

Наносити краще на очищене обличчя, зволожене. Можна як на тонік, так просто промокнувши ледь серветкою лице, щоб волога залишалася, тоді маска лягає тонким шаром і чайної ложки вистачить, щоб розподілити її по обличчю, шиї та декольте ; залишки розподіляю по рукам зовні (про них також не забуваємо 😉). Або ж можна використати синтетичну щіточку.

Наносити товстим шаром, вважаючи - чим більше, тим краще, не потрібно. В цьому нема потреби. Поглинається практично в нуль.

Витримую, як і зазначає виробник, 15 хвилин та знімаю теплим вологим рушничком.

Відчуття на шкірі ПІСЛЯ шикарні!

По-перше, шкіра на дотик неймовірно оксамитова, відчуття максимального насичення. Причому вони не зникають після першого вмивання, навіть просто "голе" лице після цієї маски не потребує нашарованості продуктів.

Я люблю використовувати її після ексфоліації https://club.makeup.com.ua/post/10159/. Це повністю забезпечує глибоке зволоження шкіри, тонізує її, надає навіть сяяння. Я відчуваю трішки і ліфтинг та помітно згладжені пори на собі. Та і цілому обличчя виглядає свіжішим, а тон рівним, це також можу відмітити.

Я більше люблю її використовувати, коли вже на вулиці прохолодно і шкіра підвладна впливу навколишніх факторів.

Особливо сподобається сухій шкірі та віковій.

Сподіваюсь була корисною.

З повагою, Ксенія ✨