Demchenko Alina

Нарешті знайшла : FarmStay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream SPF50+

Нарешті знайшла : FarmStay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream SPF50+
Нарешті знайшла : FarmStay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream SPF50+
Нарешті знайшла : FarmStay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream SPF50+

Я людина, яка про СПФ знаю менше ніж про те , чи існувала Атлантида. Все життя я мастилась зі сльозами на очах: так, в мене не буде опіків, але моя шкіра стане не придатною для того що б з'являтися в суспісльстві. Тому я длила спф за двома типами: не згоріла, але в прищах та напівзгоріла і сильно чухається обличчя. Лише завдяки чарівному автор "A." , я дізналась що мені просто не підходять ті, якими я користувалась і сказала ( більш, складно, але я почула лише одну фразу) "ШУКАЙ ЦИНК". Отдже я і знайшла той цинк, що як я зрозуміла - один із найпоширеніших інгредієнтів фізичних фільтрів захисту (Я ТОЧНО ГОВОРЮ ЩОСЬ НЕ ТО, АЛЕ ЗРОБИМО ВИГЛЯД, ЩО ВИ ЦЕ НЕ ЧИТАЛИ).

Мій вибір пав на СПФ від FarmStay. З цим брендом я не погано знайома , мала продукцію і чула гарні відгуки. Трошки про засіб:

  • Легка текстура білого кольору, з легким кремо-квітковим ароматом ( його майже не чутно)
  • Щільність середня, не плеве і не тече. Гарно розподіляється по обличчю
  • Не залишає білих слідів. Їх видно перші 30 секунд після нанесення.
  • Липкість є десь до хвилини, потім пропадає. Шкіра після засобу приємна
  • Засіб не відчувається на шкірі
  • Тональні засоби і інша декоративна косметика не скочується і добре тримається

Взагалі, текстура дуже приємна і я його не відчуваю взагалі. Я не буваю на сонці занадто багато, але нічого не обгоріло, пігментних п'ятен чи нових веснянок на обличчі не з'явилось. ПРИЩІВ ЧИ СВЕРБІЖА - НЕ БУЛО. Ось цей факт мені прям подобається. З мінусів як я розумію, його треба на багато частіше поновлювати, особливо при більш активному сонці. Користуюсь засобом десь місяць, змиваю за допомогою гідрофільної олії, а потім вже звичайний спосіб очищення. Пори не забиває, не жирнить шкіру. Що, ж, нажаль протестувати його при умовах відпустки - можливості немає, але ось у наступному році , я мабуть краще зрозумію його властивості.

Для мене, це поки що найідеальний крем)

P.S Не кидайтесь камінням, бо я зовсім нічого не розумію в СПФ)))

Нарешті знайшла : FarmStay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream SPF50+
Нарешті знайшла : FarmStay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream SPF50+
Нарешті знайшла : FarmStay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream SPF50+