Nastya_Gai

Найкращій засіб від комедонів | mast have для власниць проблемної шкіри

Найкращій засіб від комедонів | mast have для власниць проблемної шкіри

Я власниця проблемної шкіри з комедонами і запальними елементами, тому пілінги і скраби у мене під забороною. І коли виникає питання ексфоліації, єдине рішення - ензимна пудра.

З цим продуктом я була абсолютно незнайома і дуже дарма!

*Засіб делікатно впливає на поверхню шкіри, ефективно очищає пори, освітлює темні крапки та відлущує відмерлі клітини. Перешкоджає появі почервоніння та подразнень, зменшує вогнища запалення, заспокоює шкіру, покращує її тон.

Ось усе, що обіцяє виробник, без вийнятку, спрацювало на мені! Зараз це просто mast have.

_______________________________________

Ензимна пудра є дрібним порошком, який при контакті з водою збивається в піну. Не лишається ніяких абразивів, отже вашу шкіру нічого не подразнює, її сміло можна використовувати при запальних елементах.

Я користуюся нею декілька раз на тиждень, замість гелю для вмивання.

Насипаю трохи порошечку (як на фото, при контакті з водою він вже встуває в реакцію), додаю пару краплин води і долонями розтираю. З'являється пінка, яку я наношу на обличчя. Можу просто змити, а можу лишити на 30-40 секунд для кращого результату.

На шкірі з'являється приємний холодок. До речі, запах дуже легкий, мені трохи нагадує мило.

Результат - ідеально відполірована шкіра! Така м'яка, гладенька і пружна. Після використання немає відчуття стягнутості чи сухості. Пори чистесенькі.

Користуюся вже пів року (мені здається, вона ніколи не закінчиться) і за цей час в мене стали менш помітні сальні нитки на носі, комедони зникають значно швидше.

Ензимною пудрою я дуже задоволена, обов'язково буду повторювати саме цю.

Найкращій засіб від комедонів | mast have для власниць проблемної шкіри
Найкращій засіб від комедонів | mast have для власниць проблемної шкіри
Найкращій засіб від комедонів | mast have для власниць проблемної шкіри
Найкращій засіб від комедонів | mast have для власниць проблемної шкіри