alena.rosee

Голівудська шкіра ⭐️ GlamGlow GlowStarter

Голівудська шкіра ⭐️ GlamGlow GlowStarter

Бренд Glamglow було розроблено саме для потреб голівудських зірок, засоби повинні бути якісні та дієві, а маски за 1-10 хвилин робити свій максимум ✨

В мене так і є, маски ГлемГлоу мабуть найдієвіші за швидкий проміжок часу , маски від яких реально є ефект ( на моїй шкірі).

Сьогодні розповім про крем - основу ГлоуСтартер ⭐️

GlamGlow GlowStarter - це легкий зволожуючий крем , який ідеальний як основа під макіяж, як самостійний зволожуючий продукт, як продукт для міксування з вашим тональным засобом.

Взагалі цей продукт для обличчя , але я люблю його наносити і на декольте та шкіру рук.

В складі має антиоксиданти , гіалуронову кислоту, різні рослинні екстракти та фірмовий комплекс.

Аромат : як у блакитноі маски , тропічно - кокосовий 🌴

Консистенція: легкий крем, що швидко вбирається.

Формат: повнорозмір 50 мл, та формати 10-15-20 мл в різних фірмових наборах.

Мені простіше мати цей засіб в декільках міні форматах , став одній банці та й набори я все одно купляю.

Ефект:

Ефект на шкірі приємний - в міру зволожена , сяюча шкіра , візуально виглядає дійсно як з обкладинки журналу. Аромат залишається на шкірі деякий час

Крем створює ефект стробінгу, немов підсвічує шкіру ✨

Вирівнює тон , робить захисний бар'єр як доглядовий засіб.

Свотчі всі зроблені на макро, тому в реальності блискітки не такі явні, бо без макро важко передати консистенцію крему )