Elaine

Заспокійлива сироватка від корейського виробника✨

Заспокійлива сироватка від корейського виробника✨

Придбала сироватку з зеленим чаєм та пантенолом від Beauty of Joseon та покладаю на неЇ великі сподівання))🥰

За запевненнями виробника продукт має протизапальні, антибактеріальні, живильні, зволожуючі та відновлювальні властивості. Містить 76% гідролату зеленого чаю та підходить всім типам шкіри.

Що було для мене головним в описі - це запобігання появі подразнень/почервонінь на обличчі та зміцнення захисного бар'єру шкіри, бо я наношу цю сироватку наступного дня після активів у догляді (а скоро планую і після пілінгу).

Розповім свої враження від продукту (нагадую в мене шкіра жирна) :

- консистенція сироватки гелева, на шкірі тане;

- після нанесення залишає злегка липкий фініш, але якщо нанести крем все ок;

- за два тижні користування можу сказати, що пори мені цей продукт не закупорює;

- висипання з цією сироваткою проходять швидше, почервоніння зменшується;

- подразнень особливих не мала, тому подивлюсь який буде ефект в холодну/вітряну погоду;

- щодо кольору обличчя, то особливих змін не помітила, але шкіра більш сяюча (і це не жирний блиск, а здоровий🤗).

Тестуватиму і далі, думаю розчарованою не залишусь, бо склад чудовий, а бренд один з моїх улюблених)))

Якщо ви шукали додатковий догляд на холодну пору року для відновлення ліпідного захисного бар'єру, з протизапальним та заживляючим ефектами, то зверніть увагу на цю сироватку.✨

Заспокійлива сироватка від корейського виробника✨