Олена✨

Тест-драв Rexona vs Garnier: що обрати для ідеального захисту?

Тест-драв Rexona vs Garnier: що обрати для ідеального захисту?

Підготовка до тест-драйву. Обрала найспекотніший день літа. Прийняла душ. Після освіжаючого душу я взяла до рук два антиперспіранти - Garnier та Rexona.Під лівою пахвою – Garnier, під правою – Rexona. Повторила експеримент наступного дня, коли спека трохи спала, щоб бути впевненою у результаті.

Тест-драв Rexona vs Garnier: що обрати для ідеального захисту?

Обидва антиперспіранти легко і без зайвих зусиль наносяться. Ролики крутяться добре.

Рахунок 1:1 (R|G)

Тут однозначний фаворит - Rexona майже миттєво висихає, тоді як Garnier вимагає трохи більше часу.

Рахунок 2:1 (R|G)

Garnier має легкий і «невидимий» запах, який не конфліктує з улюбленими парфумами. Rexona, навпаки, видає насичений і стійкий аромат, який відчувається протягом усього дня. Для мене це суттєвий мінус.

Рахунок 2:2 (R|G)

Придумала собі картинку, що серветкою буду перевіряти вологість, але все виявилося не так просто.

День 1 експерименту: обидва антиперспіранти добре впоралися зі своєю роботою, і я не маю скарг.

День 2 експерименту: все працює так само добре.

Йдемо далі. Виробники зазначають про захист від поту і запаху на 48 годин. Антиперспіранти містять солі алюмінію, які впливають на звуження потових залоз, тому логічно, що вони повинні мати довготривалу дію і в ідеалі їх щодень не використовувати.

День 3 експерименту: я прийняла душ, але не наносила антиперспірант.

Сюрприз!

Хоч не було дуже спекотно, робота заставляє мене понервуватися.
Під лівою пахвою, де був Garnier, виникло відчуття несвіжості (не мокро, але хочеться в душ), а під правою, де був Rexona – сухість і відсутність запаху.
Rexona виграв битву за комфорт.

Рахунок 3:2 (R|G)

Для наочності додаю скрін. Вибір між натуральністю і комфортом завжди залишається за вами, особливо в спеку. Екземпляри отримують по 0 балів.

Рахунок 3:2 (R|G)

Тут я трохи познущалася з виробників. Rexona зазначає, що не залишає слідів на чорному і білому. На Garnier – такої помітки не було.

Нанесла засіб напряму на чорну тканину. Відклала її, щоб подивитися на результат після висихання.
Виробник не збрехав. Rexona не залишив жодного сліду після висихання. Щодо Garnier – при хорошому освітленні видно ледь помітний слід. Якщо ви носите темний одяг чи білий, рекомендую використовувати засоби, які гарантують відсутність плям. Це працює!

Враховуючи, що серед засобів Garnier є окрема лінійка «Невидимий», а тестувала я звичайний – це позаконкурсний тест.

Схиляюся спробувати щось із натуральних дезодорантів-антиперспірантів. Враховуючи важливість захисту для мене у літній період, повертатимусь до Rexona. Як варіант випробую, скільки днів Rexona витримає в комбінації з менш шкідливим засобом.

! Також понюхаю інші аромати роликів від Rexona, можливо є варіант з менш вираженим запахом.

А тепер запитання до тих, хто прочитав мій лонгрід. Якими натуральними антиперспірантами чи дезодорантами користуєтеся ви? Поділіться своїми рекомендаціями. Заздалегідь дякую.