A.

Кислотно-вітамінний пілінг PSA Follow the light Multi Acids & Vitamin C Radiance Peel

Кислотно-вітамінний пілінг PSA Follow the light Multi Acids & Vitamin C Radiance Peel

Purposeful Skincare by Allies (PSA) - це бренд Allies of Skin, який трохи більш дружній до гаманця ніж AOS.

Цю змивну маску-пілінг мені дали на пробу, оскільки дуже рекомендували для шкіри із постакне у вигляді післязапальної еритеми (PIE).

Що у складі:

  • комплекс із 10,5% гліколевої + молочної + саліцилової кислоти;
  • 5% Ethylated L-Ascorbic Acid та ензимний комплекс;
  • екстракти кореня солодки голої та центели азіатської;
  • вітамін Е та глутатіон;
  • бізаболол;
  • гіалуронова кислота.

pH пілінгу 3.5 - 4.5.

Виробник зазначає, що пілінг підходить для всіх типів шкіри, особливо для шкіри, схильної до висипів та із пігментацією. Тримати маску потрібно 20 хв, після чого змити. У день нанесення я не користувась іншими активами.

Повний список інгредієнтів (вирішила дуже коротко розписати, що роблять тільки деякі інгредієнти, можливо вам буде цікаво на якому місці знаходяться кислоти та антиоксиданти):

  • Aqua (Water),
  • Glycolic Acid - гліколева кислота, найпотужніша AHA кислота, має гарний вплив на пігментацію,
  • Glycerin - гарний гумектант,
  • Isononyl Isononanoate - емолент, що захищає шкіру від сухості,
  • Propanediol - натуральна альтернатива propylene glycol, розчинник,
  • Cetearyl Isononanoate - емолент,
  • Lactobacillus/Punica Granatum Fruit Ferment Extract - ензимний комплекс із гранату,
  • Glucamine - гумектант,
  • Lactobacillus - лактробактерії, пробіотик, заспокоює шкіру,
  • Lactic Acid - молочна кислота, найлегша AHA кислота,
  • Polyglyceryl-4 Caprate,
  • Sodium Hydroxide - регулює pH засобу,
  • Xanthan Gum,
  • Sclerotium Gum,
  • 3-O-Ethyl Ascorbic Acid - етильована L-аскорбінова кислота, стабільна форма,
  • Allantoin - антиоксидант,
  • Bisabolol - антиоксидант,
  • Mica - слюда, "підсвічує" шкіру, не люблю її в доглядовій косметиці, вона має сенс у декоративці,
  • Sodium Stearoyl Glutamate,
  • Cocos Nucifera Fruit Extract,
  • Sodium PCA,
  • Centella Asiatica Leaf Extract,
  • Glycyrrhiza Glabra Root Extract,
  • Salicylic Acid - саліцилова кислота,
  • Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder,
  • Camellia Sinensis Leaf Extract,
  • Tocopheryl Acetate,
  • Hyaluronic Acid - гіалуронова кислота,
  • Sodium Hyaluronate Crosspolymer-3,
  • Glutathione - глутатіон, антиоксидант,
  • Astaxanthin,
  • Lonicera Caprifolium Flower Extract,
  • Lonicera Japonica Flower Extract,
  • Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate,
  • Sodium Gluconate,
  • Hydroxyethylcellulose,
  • Polysorbate 20,
  • Phenoxyethanol,
  • Titanium Dioxide (CI 77891) - діоксид титану, дає ефект вибілювання.

Формула не містить силіконів (ніби це має значення для змивної маски), сульфатів (лайк!), спирту (дуже лайк!), синтетичних барвників (лайк, виходить, що колір саме від інгредієнтів), парфумованої композиції (дуже лайк!).

Якщо коротко, то склад дуже насичений і смачний:)

Гліколева кислота для мене новинка, я завжди її уникала, бо маю чутливу шкіру та лікуюсь ретиноїдами, а в гліколевої кислоти дрібні молекули, тому вона проникає в шкіру одразу і безщадно:) Зате який результат вона дає!

Молочна кислота для мене також новинка, так вже сталось, що на ретиноїдах я уникаю AHA-кислот, хоч ця має бути ніжною:)

Саліцилову кислоту обожнюю та користуюсь регулярно.

Ethylated L-Ascorbic Acid - ця форма вітаміну С подобається, згідно з прочитаними матеріалами, якщо вже звертати уваги на неактивну (стабільну) форму вітаміну С, то варто взяти саме Ethylated L-Ascorbic Acid або Tetrahexyldecyl Ascorbate (THD), про яку я колись писала. Однак колись у переписці тут з Тамарою Комарницькою я загадала, що трохи розчарувалась в обіцяних потужних здібностях вітаміну С.

Все-таки я прийшла до того, що є сенс шукати засоби-мультитаскери, як цей, які матимуть декілька активів і завдань, аніж заморочуватись з купою баночок з соло-активами (якщо це звісно має сенс в плані бюджету, бо в іншому випадку краще заморочитись кількома баночками).

PSA Follow the light виявився дуже ніжним пілінгом-маскою, що не викликав жодного подразнення чи почервоніння. Здається, що інші інгредієнти в складі пілінгу добре балансують кислоти та одночасно зволожують шкіру.

Звісно про функцію висвітлення пігментації не можу судити після лише 2 затестів, однак загальний користувацький досвід мені дуже сподобався. На ранок моя шкіра виглядала свіжою та гладкою.

Якщо підсумувати, то цей пілінг-маска є гарним доповненням до доглядової рутини, яка спрямована на вирівнювання тону шкіри. Я б узяла повний розмір, якби був додатковий бюджет на догляд, але наразі я не готова витратити додаткові кошти, бо взяла досить потужний дорогий актив, який буде основою моєї роботи над постакне. Можливо колись... ех:)

PSA Follow the light від мене отримує позитивну оцінку:)