Чистикова Дар'я

Mr.Scrubber набір Tiffany's Breakfast 💙

Mr.Scrubber набір Tiffany's Breakfast 💙
Mr.Scrubber набір Tiffany's Breakfast 💙
Mr.Scrubber набір Tiffany's Breakfast 💙

Ну дууже довго придивлялась до цього набору Mr.Scrubber Tiffany’s Care, але колір мене все-таки покорив, обожнюю його. Тож рішучим кліком замовила, і не пожалкувала, наборчик виглядає шикарно, ідеально на подарунок, в моєму випадку це подарунок для себе 🥰

Далі я поділюсь враженнями по кожному продукту окремо:

Одразу скажу, я не так часто використовую скраби, тільки коли про них пригадую або він стоїть на видному місці. Цю SUGAR BABY важко не помітити у ванній 😁

Упаковка представлена у виді міцної баночки з кришечкою, із захисною фольгованою плівкою. Об'єм 300 гр. Стильний дизайн в стилі Mr.Scrubber. Сам скраб бірюзового кольору у неповторному відтінку відомого бренду ювелірних прикрас Tiffany💙

Аромат приємний, свіжий косметичний запах, в цілому має запах легкого свіжого парфуму, з квітковими та солодкими нотами. Консистенція густа, складається з великих кристалів цукру. Текстура дуже м'яка. Скраб рівномірно розподіляється і відмінно відлущує завдяки великим частинкам, однак діє м'яко і делікатно, завдяки пом'якшувальній дії олій у складі.

Досвід застосування. Легко розподіляється по шкірі, не виникає ніяких неприємних відчуттів, змивається також легко, без жодної жирної плівки. В результаті дуже гладка і м'яка шкіра, навіть після поодинокого застосування крему не знадобилося. Розхід економічний, одна столова ложка за раз, думаю вистачить на місяць-два, за умови скабування двічі на тиждень. Не піниться, аромат залишається на шкірі ще декілька годин.

Упаковка маленька, 150 мл, зі зручним дозатором, в одному стилі з іншими засобами.

Аромат солодкий, схожий зі скрабом, ним неможливо насититися, хочеться ще і ще. Текстура легка та повітряна, нагадує вершки або йогурт, але в незовсім звичному кольорі 💙

Досвід застосування. Після скрабу та гелю для душу, я розтираю крем між долонями і потім вже рівномірно розподіляю по всьому тілу. Витрачається дуже економічно, 3-5 нажимів достатньо для всього тіла. Аромат відчувається ще певний час. Шкіра добре зволожена, бархатиста. Якщо використовувати все в комплексі, то просто пісня ❤ аромати ніби витікають один з одного, що створює неповторну композицію.

У мене ніколи не було окремого скрабу для губ, зазвичай використовую тільки бальзамами чи, коли не щастить, ацикловіром (хто в темі 😉).

Цей скраб представлений у виді маленької пластикової упаковки-шайбочки із гарного, товстого пластику. Об'ємом, ще меншим за інших, всього 50 мл, із захисною кришкою ограничителем.

Аромат приголомшливо кокосовий. Прям ну дуже кокосовий, так і кортить з'їсти. По консистенції щільний, маслянистий, містить великі крупинки цукру.

Досвід застосування. При нанесенні виглядає прозорим. Наношу на сухі губи і залишаю на деякий час +- хвилину, поки розподіляю скраб, засіб стає еластичніше інакше скаб мені сильно жорсткий. Далі м'якими круговими рухами від центру скрабую шкіру. Після цього знімаю залишки засобу вологим теплим ватним диском. Ефект відчутний одразу, губи стали м'якими, гладкими, еластичними і це за одне використання засобу. Чи можна без нього прожити? Безумовно. Чи буду? Ні, цей кокосовий скарб попав в моє кокосолюбне серце 😊

Упаковка така ж маленька (як і у скрабу для губ) 50 мл. Пластикова бутилочка без дозатору, з відкручуваною кришкою. Ідеально підійде у якості складу дорожнього набору. Колір вже більше схожий на антіфріз, аніж класичний Tiffany.


Аромат трохи виразніше і глибше за скраб чи крем-гель, навіть різкуват, якщо нюхати з баночки. Однак при нанесенні він дуже гармонічного розподіляється.

Досвід застосування. Утворює щільну піну, але не надто економічний, цієї маленької баночки можна розтягнути на тиждень, не більше. Трохи сушить шкіру після душу. Але якщо використовувати з зволожуючим крем-гелем,  про який я писала вище, то все добре👌

Як висновок, я дууже рада що спробувала цей наборчик, продовжу користуватися всіма засобами 💯

Дівчата, порадьте свої улюблені смаки Dr. Scrubber на майбутне 🥰