Олена В

Clinique Moisture Surge 100h Auto-Replenishing Hydrator,50 ml

Clinique Moisture Surge  100h Auto-Replenishing Hydrator,50 ml
Clinique Moisture Surge  100h Auto-Replenishing Hydrator,50 ml

Чомусь багато хто думає,що лише суха шкіра може бути зневоднено. Але..нормальна і жирна в зоні ризику також.

Головний показник того,що у вас зневоднена шкіра це дискомфорт та стягнутість. Не обов'язково шелушіння. Можливо розширені пори. Ось була у вас нормальна шкіра,пір майже не видно. І тут раптом з'явилися. Це не означає,що тип шкіри змінився. Може просто вона стала зневодненою?

У зневодненої шкіри швидше з'являються мілкі зморшки. Їй потрібна вода.

Як на мене,цей засіб гарно з цим справляється.

Продукт призначений для дуже сухої, комбінованої і схильної до жирності шкіри, у його складі немає олій, парабенів, фталатів, віддушок, спирту.

В скляній баночці (не знаю чи це плюс чи мінус, бо для природи звичайно плюс, а для зручності користування під питанням).

Про запах: запах трохи хімозний,наче цитрусовий натяк присутній,але з хімічною складовою. Мені нагадав креми-гелі Garnier .Але не дратує,не викликає неприємних відчуттів і не відчувається після нанесення.

Колір: водянисто персиково -бежевий,красивий.

Кришка банку закручує міцно.
Під кришкою є додаткова захисна мембрана.

Текстура: невагома,гелева. Дуже швидко поглинається шкірою. Ні плівки,ні скатується.

Ідеальний як окремий засіб,і під макіяж. Гарно комбінується у мене зі санскріном.

Хтось писав,що класно використовувати як маску. Ось не знаю,бо у мене він повністю швидко поглинається.

Не блищить,не скатується. Не викликає алергії чи висипів.

Шкіра з ним спокійна ,не перевантажена, як буває після деяких кремів. Що ти не можеш дочектися як він поглинеться. І надлишки витираєш серветками. З цим кремом цього не буде.

Склад:

Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Trisiloxane, Trehalose, Sucrose, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady'S Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis Leaf Water, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Thermus Thermophillus Ferment, Caffeine, Sorbitol, Palmitoyl Hexapeptide-12, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Oleth-10, Sodium Polyaspartate, Aloe Barbadensis Leaf Polysaccharides, Lactobacillus Ferment Lysate, Saccharide Isomerate, Hydrogenated Lecithin, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glyceryl Polymethacrylate, Tromethamine, Peg-8, Hexylene Glycol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Citric Acid, Bht, Disodium Edta, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Red 4 (Ci 14700), Yellow 5 (Ci 19140).

Видно що в складі є багато рослинних екстрактів.

Звичайно склад не дуже й натуральний. Є силікон,я його підкреслила в складі. Але....в більшості кремів на б'юті ринку можно його теж знайти. Я спокійно до нього ставлюся. І взагалі ніколи не вчитуся в склади. Мені або підходить,або ні.

Я використовую крем зранку. Спочатку очищую шкіру. Потім роблю масаж і наношу сироватку (зараз це Cos de Baha). Через хвилин 10 цей крем. Потім за потребою спф.

Які результати:

+шкіра в стані комфорту. Витримала легко період шаленої серпневої спеки. З цим кремом шкіра не пітніє!!!

+не було необхідності дуже багато наносити,як я люблю. Відчуття зволоженості та комфорту настає від невеликої кількості. І триває довго.

+Пори зменшилися,не факт що від нього,але співпало.

+"не конфліктує " з спф чи ВВ кремом.

+не скочується сам по собі і під санскріном.

+економічний

+не забиває пори і не алергенний.

+не жирний фініш,а здається навіть трохи матовий

Із мінусів:думаю не вистачить зволоження на сурову зиму,хоча побачимо.І запах може не сподобатися. Хоча після нанесення запах повністю зникає.

Рекомендую спробувати дівчатам зі зневоднею шкірою. Якщо хочеться чогось легенького,але дієвого.

З приводу 100 годин зволоження...Це звичайно маркетиноговий хід)). Але на день зволоження повинно вистачити!

P.S. Звернула увагу,що в Є. цей крем коштує більше 1000 грн. Можливо тут це старі запаси і поки ціна низька.

Дякую за увагу!


Clinique Moisture Surge  100h Auto-Replenishing Hydrator,50 ml
Clinique Moisture Surge  100h Auto-Replenishing Hydrator,50 ml
Clinique Moisture Surge  100h Auto-Replenishing Hydrator,50 ml