Anna_feerie

Вітамін С в косметиці та чутлива шкіра: IsNtree C-Niacin Toning Cream

Вітамін С в косметиці та чутлива шкіра: IsNtree C-Niacin Toning Cream

Не думайте, що я, як ті мишки, які жерли кактуси зі сльозами на очах, але переваги такого активу, як вітамін С, довго не лишали мене в спокої, хоч я і знаю, що мені він не підходить 🙃.

Чому я хотіла з ним подружитися? Все через його ефект в плані підвищення вироблення колагену та зміцнення судин (а це мені прям дуууже треба). Тож я обрала крем з найбільш стабільною водорозчинною формою вітаміна С від класного корейського бренду Isntree.

Вітамін С в косметиці та чутлива шкіра: IsNtree C-Niacin Toning Cream
Вітамін С в косметиці та чутлива шкіра: IsNtree C-Niacin Toning Cream
Вітамін С в косметиці та чутлива шкіра: IsNtree C-Niacin Toning Cream

Склад дійсно багатий, окрім Sodium Ascorbyl Phosphate, маємо вітаміни Е, А, ніацинамід (В3), тіамін (В1), пантенол (В5), біотин (В7), фолієву кислоту (В9), пірідоксин (В6), ціанокоболамін (В12). Також додані олії, зволожуючі компоненти, екстракти рослин та кераміди.

За консистенцією це така легка гелева текстура жовтого кольору, яка при нанесенні одразу створює глоу ефект на шкірі. Аромат практично відсутній, що теж приємно.

Тепер переходимо до моїх вражень: цей засіб я тестувала у ранковій рутині, щоправда, недовго)). По-перше, мені не вистачило саме живлення - бо за роки співіснування зі своїм проблемний гіперчутливим личком я помітила, що більш щільні поживні текстури впливають краще. А саме: шкіра після них не так жирниться, пори зменшуються, а почервоніння стають менш помітними.

Та найгірше - я починаю перетворюватись на помідорку 😭. Розумію, що це виключно моя реакція і не можна звинувачувати крем, але власникам чутливої шкіри слід це знати.

Я робила декілька підходів до засобу, спеціально обирала періоди, коли шкіра почувалася найкраще та не була в "найчервонішому" своєму стані, але через кілька днів отримувала той самий ефект - збільшення почервонінь та нестачу якісного зволоження та живлення.

Тому цей крем переїхав до моєї мами, якій вітамін С заходить і навіть дуже (незабаром розповім, який класний результат вона отримала від сироватки, яку я їй придбала).

Підсумовуючи, скажу, що крем заслуговує на увагу, але виключно для людей зі здоровим епідермальним бар'єром та гарною толерантністю до вітаміну С. Якщо ж ви знаєте, що раніше отримували дискомфорт/печіння/почервоніння, то краще поки сконцентруватися на відновленні бар'єрної функції (м'яке очищення, пробіотики, кераміди т.д. - про це я постійно пишу в своїх дописах))).

Сподіваюсь, що мій огляд був корисним, бажаю всім здорової шкіри та гарного настрою❤️.