Hrystja_

Улюблена рубрика: пусті пробники😆

Улюблена рубрика: пусті пробники😆

І я дуже зраділа, бо мені, зазвичай, дарували або Relance або Sane.

Крем для рук Shelly я дуже хотіла спробувати. І з цим пробником пряме попадання👌.

Я вже робила на нього допис.

Крем класний, гарний склад, не жирний, швидко вбирається. Що мені дуже сподобалось- нема інтенсивного тошнотного запаху. Тут він ніжний і стриманий.

І, як закінчаться всі мої креми, якими користуюся зараз, то, швидше за все, куплю цей.

Тепер маска Green pharm. Про цю фірму чую вперше, це, виявляється, харківська фірма косметики.

Маска коштує ~485грн за 250 мл. Не дуже дорого, але і не дешево. Склад не ідеальний, але і не найгірший. Тут є гіалуронка, алое, мигдаль, виноградні кісточки, макадамія, але також феноніп, триетаноламін і ін. Тож тут вважаю, що за такі гроші можна і краще наповнення.

Сама маска білого кольору, по текстурі як лосьйон. Вона не засихає, легко змивається. Запах приємний, мені нагадує диню.

Пробника вистачило на 3 рази, при тому, що накладала я її не шкодуючи. Ефекту вав не помітила...просто гарна зволожена шкіра. Але після неї лице ...якось так сяяло, не було таким тьмяним чи виснаженим. Висипань теж не викликала ( бо після маски Sane всі недоліки я бачила на другий день😳).

Якщо б іі ціна була 200 грн, то, можливо б купила повномірку. А по такій ціні, як вона зараз...то я, наразі, не готова віддавати за неї такі кошти.

Улюблена рубрика: пусті пробники😆