molena

Я настільки фанат цієї маски, що пережила 3 її редизайни

Я настільки фанат цієї маски, що пережила 3 її редизайни

Наше знайомство з Vichy Normaderm 3-in-1 Scrub + Cleanser + Mask відбулося у 2011 році. Тоді у мене була вугрова хвороба і надія, що серія Normaderm її вилікує. Наївні сподівання, ну що поробиш😊

Зі всієї серії мені сподобалася лише ця маска. Настільки, що купую на постійній основі раз на рік-півтори.

Її зовнішній вигляд змінювався вже тричі, на щастя, наповнювання залишається незмінним. Остання зміна туби на темно-зелену пов'язана з оновлення лінійки Normaderm в цілому та зі зменшенням використанням пластику. Дійсно і туба стала тонкішою, і кришечка - пласкою.

Хоча це засіб 3-в-1 я його використовую лише як маску. Він дуже класно очищує, заспокоює, зовсім не сушить, робить шкіру матовою та оксамитовою.

В складі глина, салицілова кислота. Скрабуючі частинки делікатні, а сама маска ніжно-кремова, а який тонкий приємний запах, м-м-м🤤

Використовую маску і як SOS-засіб. Наприклад, з'явився якийсь запальний елемент на шкірі 🔴 на нього точково на ніч наношу маску 🟢 І на ранок вже немає почервоніння і запалення👌

Я настільки фанат цієї маски, що пережила 3 її редизайни
Я настільки фанат цієї маски, що пережила 3 її редизайни
Я настільки фанат цієї маски, що пережила 3 її редизайни

Мені багато хто казав, що є аналоги у Гарньер, інших брендів, навіщо переплачувати. Я купувала Гарньер, і от НІ, це зовсім не те. Поки будуть випускати цю маску, я їй не зраджуватиму)