KsuLv

Оновлення давно забутої мною Holy Land.

Оновлення давно забутої мною Holy Land.

Привіт, дівчат!

Сьогодні хочу вам розповісти про скорочуючу маску для обличчя від бренду Holy Land.

Перед тим про мою шкіру: комбінована з постакне вигляді пігментацію та рубців 🥺, з ними веду постійну боротьбу 💪 і вірю, що поборю!

Про бренд Holy Land: ізраїльський виробник професійної косметики по догляду за шкірою. Спершу я познайомилась ще 10 років тому з їх Іхтіоловим милом Double Action для жирної шкіри. Це був мій перший професійний продукт у догляді за шкірою (після всього перепробуваного з масс маркету і дігтярного мила, в тому числі 😅). Мило мене приємно вразило і перевершило мої очікування 🤔

Згодом почала пошук свого ідеального догляду за обличчям і за Holy Land забула. За цю косметику нагадала мені косметолог, порекомендувавши дану маску. Памʼятаючи приємні враження від мила, я не довго думала і відразу вирішила спробувати 😊

Тепер власне про маску. Маска розроблена для жирної, себорейної та пористої шкіри. Має чудовий склад:

☑️ біла глина - має підсушувальну дію і абсорбує забруднення і надлишки шкірного жиру;

☑️ сірка - має кератолітичну (знищення надлишку рогового шару епідермісу) і антибактеріальну дію, запобігає росту бактерій P. acnes, що викликають запалення;

☑️ оксид цинку - зменшує активність сальних залоз;

☑️ камфора - має антибактеріальну та антисептичну дію, покращує мікроциркуляцію і прискорює обмін речовин.

Мої враження після застосування:

✅ жирність повністю забирає, навіть матує;

✅ дещо освітлює шкіру;

✅ пори візуально стають менш помітними, це дійсно так! (Див . фото)

✅ на наступний день шкіра менше жирніє, ніж зазвичай;

✅ запах! Єдимим мінусом для мене став саме він! Ну надто різкий (за рахунок камфори);

Отже, для власників жирної/комбінованої і пористої шкіри маска буде в самий раз!

Дякую за увагу!

Оновлення давно забутої мною Holy Land.
Оновлення давно забутої мною Holy Land.
Оновлення давно забутої мною Holy Land.