wowmom

Секрет довготривалого манікюру в базі! В базі від Moon!

Секрет довготривалого манікюру в базі! В базі від Moon!

Привіт, красуні!

Вже декілька років, я роблю манікюр с гель-лаком самостійно, бо це дуже економить час (і 💰).

Так, можливо інколи виходить не ідеально, як би мені хотілося, але "я ж не чарівниця, я тільки вчуся".

Та що я точно знаю, що для того, аби манікюр довго тримався, треба використовувати гарну базу, і сьогодні я поділюся своїм враженнями від бази українського виробника Moon

Секрет довготривалого манікюру в базі! В базі від Moon!

У Moon є і кольорові бази, і з поталлю, але я обрала для себе звичайну каучокову.

Дякую дівчатам, які писали позитивні відгуки, і допогли зробити правильний вибір.

Це дійсно класна універсальна база, яка є чудовою підложкою під гель лак.

Тут дуже зручний широкий пензель. Фарбувати нігті легко, та нічого ніде не затікає.

До того ж у бази приємна щільна текстура, і саме тому, навіть такому новачку, як я, легко зробити вирівнювання.

Манікюр з Moon Rubber Base тримається три тижні ідеально (навіть більше). Звичайно, багато чого залежить і від топу, та з впевненістю можу сказати, що навіть з іншими брендами Moon не конфліктує.

Раджу придивитися до цієї бази, як тим, хто робить манікюр в домашніх умовах, так і діючим майстрам.

Дякую за увагу 😘