alena.rosee

Викидушки 🤓

Викидушки 🤓

Назбирались викидушки 🪣 вже викинула , тому розповідаю враження від продуктів 😉

  • Пінка Ів Роше - я давно не брала нічого у ів роше, цю пінку подарували , приємна ніжна консистенція , саме для ранкового вмивання 💦
  • Мило для ніг з АНА кислотами - брала дуже давно, але засіб класний! Влітку їм приємно мити ножки після прогулянок , бо має освіжаючий ефект , а також хороший для ванночок для ніг 💦
  • Зубна паста White glo- звичайна паста , не помітила супер очищення чи відбілювання .
  • Пінка Clarins - це вже 5 чи 6 флакон , мабуть найкраща пінка по властивостям 🤩
  • Тонік Clarins - для комбі шкіри, без спирту, мені підійшов , брала великий бутль, може трошки липнути, але загалом відчуття від нього приємні 💚 зараз на Мейкап з'явились міні формати , тому хто не пробував і любить тонік без спирту - можна брати такий)
  • Скраб the saem love Hawaii - має дуже приємний аромат, як у всієї серії , але як скраб грубуватий , та це і не зовсім скраб , я б сказала пілінг - гель )
  • Mermade Countycation писала про цю серію тут https://club.makeup.com.ua/post/14666/ можу додати , що на середині використання засобів якось запах став нвбачать нейтральним, особливо у геля . Чи то показалось , але аромат наче кудись пропав трошки )))
  • паста Viktoriz - приємний смак, типа персик чи цукерка, непогана , можливо повторю )
  • олівець Catrice для губ - найулюбленіший , як спробувала , інших навіть не хочу ))) а відтінок 060 для мене ідеальний 🤩