Kizza

Туторіал мейку з білими стрілками

Туторіал мейку з білими стрілками

У нас сьогодні дві основні зірки - власне Maad Eyes та палітра аквалайнерів Hope від Lamel.

Туторіал мейку з білими стрілками

Як бачите шкіра потихеньку прийшла до норми, я вже не трачу весь час на боротьбу і маскування активних об'ємних висипів. Підготували обличко як завжди.

Kizza не полінись і встав посилання на morning routine 😅😂

https://club.makeup.com.ua/post/5592/

Приховуємо кольорові нюанси ВВ кремом від Missha (реально легенда Мейкап Клубу).

Поверх точково наношу консилер від Maybelline Fit Me. Вроді реально фіт мі, але це друге чи третє нанесення, тому поки говорити щось зарано 😅. Затушували все це діло і пропрацьовуємо обличчя пудрочкою від Lancome. Я її люблю, ціную користуюсь кожного дня. В мене це тазік пудри 15 грам котрий реально прям дуже економний.

Рум'яна + контур і личко прям стало живіше і свіжіше💕

Blush від LAMEL у відтінку Taupe - це дійсно дуже крутий неплямистий скульптор, теж легенда в Мейкап Клубі. Мой відгук туть: https://club.makeup.com.ua/post/10077/

Рум'яна Ln pro я купила щоб якось розбавляти макіяжі новими продуктами а то застрягла на Eveline і Estee Lauder і все - це неподобство яке я біжу виправляти) легкі в нанесенні, приємні по кольору рожеві прохолодні матові рум'яшки. Трохи довше покористуюсь і напишу відгук, а можливо і порівняємо з двома моїми старожилами)

Дуо від Maybelline зробило мені пухнасту рамочку над очима. Про мої найулюбленіші мікроолівці та засоби для брів треба оновити допис, бо частину моїх улюбленців зняли з виробництва 😢

Хайлайтер я завжди наношу після оформлення брів) Чому? Бо я його наношу від брову, але поки її не намалюю не знаю де це місце знаходиться 😂😂😂 Сьогодні в мене за хайлайтер - корисна копалина від Foccallure. Розсип блискіток на кремовій основі. Я не фанат такої формули, взагалі не люблю кремові продукти - хайлайтер, рум'яна, контур але рідко і іноді використовую, бо колись купила по незнанню. Так і цей - намагаюсь добити, але якось дуже повільно виходить. З плюсів - не піднімає тон і пудру. Наношу пензлем - він набирається маленькими іскорками. Викидати не буду це точно, але в порожніх банках він буде ще не скоро🥺

Тільки подивіться як гарненько і тоненько наносяться ці тіні💜 я вирішила зупинитись на двох тонких шарах, дала їм добре просохнути. Розтушовувала пухнастою частиною пензля з палітри Mystic Galaxy 😂

От чому мені ніхто не сказав, що дюралайн не працює з аквалайнерами😅 Я така - вау зараз буде подвійний затест. Але дива не сталось і я нантла трошки водички, розвела лайнер і почала малювати білу стрілку. Упаковку з лайнерами тримаю обережно, бо в кришечці налита крапля водички, щоб розводити😂 так як з білої підводки стирчащі чорні вії виглядало б дивно я прийшла рішення провести иалеееееньку чорну стрілочку поверх. І все вийшло🎉🎉🎉

От чому мені ніхто не сказав, що дюралайн не працює з аквалайнерами😅 Я така - вау зараз буде подвійний форсаж затест. Але дива не сталось і я нантла трошки водички, розвела лайнер і почала малювати білу стрілку. Упаковку з лайнерами тримаю обережно, бо в кришечці налита крапля водички, щоб розводити😂 так як з білої підводки стирчащі чорні вії виглядало б дивно я прийшла рішення провести иалеееееньку чорну стрілочку поверх. І все вийшло🎉🎉🎉

Нижню слизисту оформила олівцем від Lamel. Правда всі маленькі розтушувальну пензлі в мене закінчились то ж вхопила цього здорованя😅

Про пензлі можна почитати туть:https://club.makeup.com.ua/post/13384/

Моя нова туш від Lamel 5xl поки ще в процесі розфарбування - то ж допис на неї вийде трохи пізніше (поки норм - вау ефекту не бачу, очі не пече, до пензлика треба звикнути, на мені не осипається і не відбивається).

Для губ використаю суміш помад Nyx. Для контуру Embellishment для додання прохолоди Shout Loud.

Фото готового макіяжу де я фарбуюсь на фронтальну камеру. А друге фото - біля вікна, де я зазвичай фотографую свої готові мейки але вже на основну камеру)

Дякую за увагу 💜🩷