Kizza

Долучаюсь до челенджу #mymorningroutine

Долучаюсь до челенджу #mymorningroutine

Ранок починається...

Гарних світлин з інстасніданком не буде, також не буде гарних фото з філіжанкою кави чи чаю😢 Чому?-Бо на будь які відхилення від раціону: каша,курка,суп у мікролюдини, чиєю мамою я являюсь одразу починається висипання. Тому зранку (та не тільки) я, як котик в мемі: "Нівкусна і грусна"😅

Але після сніданку обов'язкове вживання вітамінів для годуючих мам та Омега 3-6-9 жирних кислот.

УВАГА: безконтрольне вживання вітамінів може серйозно нашкодити Вашому здоров'ю. Якщо Ваша подруга чи знайома вживає вітаміни це не означає, що вони потрібні і Вам. Перед вживанням таких БАДів обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та здайте відповідні аналізи!!!

Перед вмиванням я чищу зуби. Якщо часу мало - то звичайною щіткою середньої жорсткості. Якщо часу багато - то мій вибір звукова щітка Philips. Зубні пасти зазвичай Splat відбілююча, але наразі користуюсь чорною з лотосем. Також я просто обожнюю чистити язик. Тут або насадка на електричну щітку,або спеціальна напівкругла щітка.

Закінчую зубний ритуал полосканням 50/50 вода/Listerine

От в час зайнятись обличчям.

Сон змиваю м'яким очищаючим гелем. Він дійсно м'який, то ж не очікуйте від нього очищення "до скрипу". Він не дуже милкий, але добре очищує. І доволі економний.

Наступний крок - доочищення та зволоження тоніком. Наношу на ватний диск і протираю поверхню обличчя. Він приємний і після нього відчувається легка свіжість.

Наступний мій крок - нанесення сироватки. Наношу півнатиску помпи розтираю між долонями і наношу на обличчя. Потім роблю пару вони масаж руками і завершую нанесення сироватки похлопуванням по обличчю 🤣 Сироватка - це мій найулюбленіший продукт з цієї лінійки. Після неї реально відчуваєш шкіру обличчя зволоженою та живленою. А ще в ній мій улюблений липкуватмй фініш, який пропадає після повного всмоктування.

Фінальний акорд ранкової рутини - це крем. Наразі я користуюсь балансуючим кремом. Він чудово живить і заспокоює шкіру, а також являється чудовою базою для макіяжу. Бо його друг з SPF 20 в якості бази геть не дуже. В кремі є мінус - аромат олдскульної троянди. Але він швидко вивітрюється і протягом 1-2 хвилин після нанесення перестає пахнути на обличчі.

От і все, я готова підкорювати новий день!!!

А про самонабірний ранковий догляд я писала раніше тут:

https://club.makeup.com.ua/post/1862/