krislemly

Mermade What a Melon 🍉

Mermade What a Melon 🍉
Mermade What a Melon 🍉

Сьогодні хочу, нарешті, поділитись своїми враженнями від засобів для тіла від Mermade, які дуже мені сподобались. Це слайм-гель та скраб для тіла з лінійки What a Melon.

Обʼєм: 250g.

Пакування: скраб випускається в пластиковій баночці середнього розміру з рожевою кришечкою. Виглядає дуже симпатично.

Аромат: просто неймовірний, солодкий, яскравий такий життєрадісний. Мені дуже сподобався, плюс я відчуваю цей чудовий аромат ще години дві після використання.

Текстура у скрабу ідеальна, він не гелевий, дуже насичений і густий, буквально весь складається з скрабуючих частинок.

Під час використання завдяки такій консистенції засіб не ковзає по шкірі, не стікає з неї.

Враження від використання:чудово очищує шкіру, надаючи свіжість і гладкість. Великі частинки цукру не тільки скрабують, а й добре масажують, викликаючи приплив крові до верхніх шарів епідермісу. А також скраб пом'якшує, живить і зволожує шкіру за рахунок масел.

Обʼєм: 200ml.

Аромат: подібний до скрабу, теж дуже солодкий та смачний. Мені дуже подобається.

Текстура: вона дуже не звична як для цієї категорії засобів, дійсно нагадує слайм.

Але по шкірі розприділяється, як звичайний гель для душу.

Гарно піниться. Та дуже економічний в використанні.

Враження від використання: дуже приємний, ніжний, ароматний гель для душу. Гель чудово справляється зі своїм прямим завданням - гарно очищує. Після душу немає відчуття стягнутості шкіри, тіло приємно пахне. Аромат залишається на шкірі деякий час. Подразнення або алергічної реакції не викликав.