alena.rosee

Tink ✨ Креми для обличчя

Tink ✨ Креми для обличчя

Тінк - Тінк! 🤩

Я думаю цю фразу можна використовувати як вітання )))

Сьогодні мій допис будет про два креми для обличчя від українського виробника Тінк .

Чого тільки про два, а не про три? Тому що тестувавши з початку отримання кремчиків, погода була така спекотна, що відкривати крем для сухої шкіри я просто не наважилась. 🤷🏼‍♀️

Тому на 2 тижня я відмовилась від свого кремового догляду (зараз це Clarins серії Роуз Люмьєр та Люмьєр емульсія ) та приступила до Тінку.

Що з цього вийшло читайте далі 😉

Tink Mattifying Retinol & Aloe Extract Cream

Що маємо по шкірі?

Влітку та в теплу спекотну погоду тип моєї шкіри комбі , восени та весною - нормальна, взимку нормальна схильна до сухості. Також сухість можуть викликати надмірне користування кислотами. Шкіра досить тоненька, чутлива. Я алергік, тому і і якийсь % може бути схильність до алергії.

Що про крему?

Від виробника:

Особливості Mattifying Retinol & Aloe Extract Cream від Tink:

- ретинол у складі регулює роботу сальних алоз, мінімізуючи вироблення себуму та матуючи шкіру;
- запобігає появі запалень та висипань;
- екстракт алое глибоко зволожує та дбає про гідробаланс;
- прискорює синтез колагену, щоб зберегти шкіру пружною та гладенькою;
- тонізує та дарує довготривале відчуття свіжості;
- має заспокійливу дію, нейтралізує запалення та подразнення;
- рівномірно наноситься та швидко вбирається;
- на 100% веганський продукт.

Мої враження:

Цей крем я використовувала як денний, майже кожен день я наношу макіяж, коли доїхав набір з сироваткою Лореаль Вітамін С, я в денний бьюті раціон додала цю сироватку під крем.

Кремом я дуже задоволена. Честно.

Він легкий, приємний , вбирається швидко. 

Я не бачу прям матового ефекту, але я не люблю коли шкіра наглухо матова, я люблю Глоу ефект та тут просто ефект зволоження без зайвого блиску.

Крем дружить з макіяжем. Я пробувала і з праймерами, і одразу з тональним, і з консилером , і окремо з пудрою поверх крему. Крем прекрасно наносився, макіяж тримався нормально, не плив , не втрачав стійкість (як буває коли крем жирненький).

Що головне, він не тільки не викликав прищики, але наче і попередив, в спеку буває що якийсь міні прищик може зявитись чи коли "ці дні", але чи це співпадіння, чи дійсно так, з цим кремом ніяких висипів не було.

Консистенція легка, наноситься просто, не скачується.

Запах - простенький,по типу Біокона, чи то я балувана просто , але аромат не залишається на шкірі.

Тара зручна, ще у кожної баночки була додаткова пластикова кришечка - фіксатор , я її одразу зняла.

Я кремом задоволена, почитавши інші відгуки, очікувала різне, але Тінк молодці, зробили достойний доступний продукт.

Tink Revitalizing Glycolic Acid & Blueberry Cream

Переходимо до нічного крему.

Від виробника:

- гліколева кислота повертає шкірі пружність та еластичність;
- робить шкіру зволоженою та гладенькою, запобігає появі лущення та сухості;
- екстракт чорниці живить епідерміс та поповнює баланс вітамінів;
- зміцнює судини та робить капілярну сіточку менш помітною, вирівнюючи тон;
- дарує відчуття свіжості та легкості, не обтяжує шкіру;
- вирівнює тон та робить шкіру підтягнутою вже зранку.

Мої враження:

У цього крему консистенція, аромат ну і звістно що тара - ідентичні з попереднім, можливо запах трошки відрізняється, але дуже схожі, тому цей пункт пропускаю, що б не дублювати інформацію.

Що я очікую зазвичай від нічного догляду?

Це зволоження, можливо регенерацію, не надмірну жирність, але допускаю трошки липкість (наприклад різні корейські нічні масочки), та просто +10 балів до засобу якщо на ранок шкіра свіжа, відпочивша. Не всі засоби дають такий ефект.

Крем Тінк нічний наноситься легко, швидко вбирається, пластично розподіляєтся по шкірі. Дружить з сироватками, не скатується. Не викликає ніяних подразнень чи свербіжа.

Не закупорює пори.

Зволоження непогане, але думаю вже восени мені його буде невистачати.

На ранок шкіра нормальна, але не бачу ефект відпочившої шкіри .

Тобто це нормальний базовий нічний крем без якихось спецефектів.

Я не можу сказати про нього щось негативне, він не творить див, але і поганого не робить, а головне і прищіки не провокує.

Тому також задоволена цим кремом, але трошечки менше, чем попереднім.

Крем з манго буду пробувати на днях)))

Ну і авжеж, все досить індивідуально в будь-якому догляді ;)

Дякую за увагу! 💕