Iryna Koval

Moroccanoil Fragrance Originale Hand Cream

Moroccanoil Fragrance Originale Hand Cream
Moroccanoil Fragrance Originale Hand Cream
Moroccanoil Fragrance Originale Hand Cream

Moroccanoil Fragrance Originale Hand Cream - крем, який зробить шкіру оскамитовою.

Упаковка і дизайн: Перше, на що я звернула увагу, це елегантна упаковка. Крем представлений в стильній тубі зі зручним ковпачком, що дозволяє дозувати продукт без зайвої мороки. Такий красунчик точно знайде місце навіть у самій маленькій сумочці.

Аромат: І, звісно ж, аромат. Цей крем має той самий чарівний аромат, який я обожнюю у продуктах Moroccanoil для волосся. Він ніжний, теплий і тримається досить довго на шкірі.

Консистенція: Засіб має легку текстуру, легко розподіляється на шкірі і миттєво вбирається, не залишаючи жирної плівки.

Основна сила цього крему - у його зволожувальних властивостях. Збагачений гіалуроновою кислотою, поєднує у своєму складі арганову олію, какао-масло й олію дерева ши, які глибоко живлять і зволожують шкіру рук. Щоразу, коли я наношу цей крем, мої руки відразу стають м'якими і гладкими. Він допомагає боротися з сухістю і подразненнями, особливо в холодну пору року, а також зміцнює захисний бар'єр шкіри.

Загалом, Moroccanoil Fragrance Originale Hand Cream - це розкішний продукт для догляду за руками, який поєднує в собі якість, стиль та ефективність.