Oli Seagull

Кислоти, які підійдуть навіть новачкам

Кислоти, які підійдуть навіть новачкам

По фото можна зрозуміти, наскільки мені полюбилась ця лінійка))

Першою я придбала піну , про неї вже писала - https://club.makeup.com.ua/post/10543/.

Настільки вона мені сподобалась, що от скоро по закінченню я планую знову її взяти! Пори після неї наче на деякий час зникають.

Наступною моєю покупкою стали точковий ролер від запалень та нічний кислотний пілінг.

Я просто не змогла пройти повз кислот за 150 грн (на той момент)

В серії є два види пілінга:

1- й ступінь ексфоліації - 5% AHA + BHA + PHA

2- й ступінь ексфоліації - 10% AHA + BHA + PHA

Я розумію, що за таку ціну не варто розраховувати на заявлений відсоток кислот, тому сміливо взяла 10%, тим більше моя шкіра вже знайома з ними.

Склад чудовий:

Aqua (Water), Propanediol, Shikimic Acid, Lacte Acid, Lactobionic Acid, Mandelic Acid, Salicylic Acid, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Gluconolactone, Niacinamide, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydroxyethylceleelu Phosphate, Polysorbate 60, Calcium Gluconate, Sodium Phosphate.

5! видів кислот, ніацинамід...🤩

В дії пілінг і справді виявилася дуже лайтовим. То ж ніяких 10 % там немає, я впевнена. Ніякого пощіпування і неприємних відчуттів. Зато гладенька приємна шкіра без лущень.

У мене немає наразі проблем, тому цього ефекту мені достатньо.

Сміливо можу рекомендувати цей засіб для шкіри, яка ще не знайома з кислотами і навіть підлітковій.

Пару разів на місяць в мене таки вискочить десь дружок, тому на такий випадок я взяла собі ролик.

Склад теж доволі не поганий:

Aqua (Water), Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Propanediol, Glycerin, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Shikimic Acid, Zinc PCA, Mandelic Acid, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Ethylhexygl Juniperus Oxycedrus Wood Oil, Salix Alba Bark Extract, Gluconolactone, Arctium Lappa Root Extract, Sodium Benzoate, Sulfur, Copper PCA, Calcium Gluconate.

Активні компоненти: два види кислот, екстракти лопуха і білої верби, олії ялівцю і чайного дерева, цинк, мідь, сірка.

Наношу його декілька разів на день, як згадаю, на прищик.

Після ролика він підсушується і шидше загоюється. На фото результат за ніч.

А ще у нього дуже зручний формат!