Олена В

Тканинні маски фірми Enough

Тканинні маски фірми Enough
Тканинні маски фірми Enough
Тканинні маски фірми Enough

З цього літа мої фаворити тканинних масок -масочки корейської фірми Enough.

Чим вони мені так сподобалися і чому потіснили моїх фаворитів в минулому фірму Viabeauty?

1. В них дуже зручне лекало. Менше лекало по розміру ,тому й менше складок коли маска на обличчі. Якісь правильні пропорції, адекватний розріз на очі,довжина і ширина.

Майже нічого не морщиться і досить рівно лежить на обличчі.

2. Багато есенсії. Вона не викликає алергію чи печію.

3. Дуже гарне зволоження після і легкий ліфтинг. Це і є їхньою основною функцією. Есенсія швидко вбирається. ЇЇ не хочеться змивати. Дарує відчуття комфорту. Не конфліктує з кремами.

4. Обличчя виглядає свіжішим після і відпочившим. Більшого (боротьби із зморшаками) й не слід очікувати.

5. Я роблю частіше вдень чи ввечері. Якщо кудись треба зранку йти,то перед подією.

Гарна додаткова спа-процедурка.

Я користувалася трьома: пептидна фіолетова, вітамінна яскрава рожева і золота поживна.На жаль,їх зараз немає в наявності, чекаю!

Всі вони однаково гарно зволожують і "реанімують" втомлене обличчя. Якоїсь різниці по дії кожної з них не відчула. . Але свіжість,трохи пружність і легку тонізацію помітила я і мій чоловік,який вже став сам обожнювти і просити тканинні масочки собі.

Я вважаю,що тканинні маски дуже непогана річ для швидкої "реанімації" шкіри. Бо вони досить класно зволожують і освіжають. Звичайно якщо не викликають печію чи алергію(таке теж може статися).

Дякую за увагу!