wowmom

Пссс! А якщо я скажу тобі, що класна гідрофільна олія може коштувати не як "крило літака"

Пссс! А якщо я скажу тобі, що класна гідрофільна олія може коштувати не як "крило літака"

Привіт, красуні!

З тих пір, як гідрофільна олія з'явилася на б'юті ринку, багато хто з нас вже і не уявляє свого життя без неї. І дійсно: масло чудово розчиняє будь-який стійкий макіяж, вимиває зі шкіри силікони, Спф, шкірне сало, і, головне, без зайвого тертя. Та що цікаво, ціни на корейські гідрофільні засоби стартують від 500 грн, і хоч я розумію, що зараз це не дуже і дорого, але коли можна знайти дешевші альтернативи, не поступаючись якості, варто звернути увагу!

Тому сьогодні я хочу розказати про гідрофільну олію від польського бренда Bielenda, з екстрактом троянди.
Це моя не перша пляшка, і навіть не друга, бо вона коштує приблизно 300 грн, і вистачає її на 3-4 місяці щоденно використання. Інколи, я експериментую з іншими маслами, але, "якщо нема ніякої різниці, навіщо платити більше?".

Пссс! А якщо я скажу тобі, що класна гідрофільна олія може коштувати не як "крило літака"

Масло має рідку масляну консистенцію, та ніжний приємний аромат троянди. Мені подобається запах, і абсолютно не дратує.

Для повного очищення обличчя, треба два рази натиснути на дозатор, і цієї порції достатньо, щоб змити звичайний щоденний макіяж.
Якщо в мене "бойовий раскрас", то я натискаю три рази.

Єдиний мінус, про який варто сказати, це те, що дозатор якось підтікає.
Не знаю, чому так виходить, але вся пляшка постійно в маслі, тому я рекомендую купити будь-яку іншу тару з нормальними дозатором, і не паритись.

Що стосуються камедогенності...

Читала в відгуках, що гідрофільна олія провокує висипання, але, дівчата, поясніть мені далекій.

Як засіб, який знаходиться на обличчі 1-2 хвилини, який повністю перетворюється на молочко, та змивається водою, а потім начисто змивається гелем для вмивання, може забивати пори...Не розумію.

Можливо, справа в індивідуальній непереносимості до якогось компоненту в складі.

Масло треба наносити сухими руками на суху шкіру, і масажними рухами починати розчиняти макіяж. Потім треба додати трошки води, і продовжити вмивання. Гідрофільна олія тим часом починає емульгувати.

По закінченню, вмиваємося теплою водою, і очищуєм шкіру гелем або пінкою, щоб остаточно прибрати залишки масла.

І як бачите, навіть яскравий макіяж із стійкими засобами змивається на раз-два.

Супео-мтійкі помади, типу Maybelline, тональний крем, ББ-крем, туш - жодного сліду. Хоча саме макіяж з очей я люблю змивати міцеляркою, але то вже справа смаку.

Мені немає за що сварити гідрофільну олію Bielenda, бо за свою ціну - якість топ!

Рекомендую!

Дякую за увагу 😘