O’Ostah

Вірусна маска для брів Makeup Revolution Rehab

Вірусна маска для брів Makeup Revolution Rehab

Я ніколи не була «бровастиком» і єдине, у чому мені пощастило - це колір брів. Перші олівець та тіні у мене з‘явились років зо п‘ять тому, бо порівнюючи себе із дівчатками я зрозуміла, що хотілось би бачити на обличчі щось густіше. Так і жила я собі, домальовуючи недостатнє. І ось зараз, після великої дози вітамінів та мінералів, я помітила нові волосинки на бровах (а на голові, на жаль, ні). Тому вирішила перевірити, чи можливо взагалі відростити те, чого в тебе ніколи не було. Звідси і з‘явилась у мене маска для брів Makeup Revolution Rehab, яку так нахвалювали блогери у соцмережах.

Вірусна мас�ка для брів Makeup Revolution Rehab
  • відновлення після мікроблейдингу;
  • загоєння після епіляції;
  • пом'якшення волосинок;
  • догляд за шкірою;
  • прискорює ріст (про це свідчать відгуки).

Мила рожева коробочка з маскою + зручний аплікатор. Однією стороною можна гігієнічно набрати продукт, а щіточкою розподілити його.

Дивний. Я дуже хвилювалась, що через усі ті синтетичні домішки мене може обсипати, але нічого поганого не сталось. Виробник заявляє, що завдяки маслам кокосу на каріте продукт гарно діє на шкіру і волосинки. А ще засіб є веганським.

Про результат казати зарано. Я залишаю вам фото того, що є зараз, щоб за місяць оновити відгук і показати, чи відросло щось нове. Поки присягаюсь не брати до рук пінцет і використовувати масочку кожен день.