Demchenko Alina

Для тих хто обожнює кокос : Крем-батер від Liora

Для тих хто обожнює кокос : Крем-батер від Liora
Для тих хто обожнює кокос : Крем-батер від Liora
Для тих хто обожнює кокос : Крем-батер від Liora

Як я вже казала, мені доводить завжди запасатися засобами для тіла в опалювалюний сезон. Саме в цей момент, моя шкіра прям кричить що їй потрібні лосьйони, кремчики і батери. Моїм найулюбленішим засобом для тіла являється лосьйон від VS а з новими цінами - активно шукаю заміну.

Про цей засіб, але с другим ароматом, я дізналась від SomovaFM . Вона так описувала текстуру, що я це добре запам'ятала))

Отдже крем-батер від Liora має виражений аромат кокосу наче з якоїсь цукерочки. Авжеж, до VS йому далеко, але давайте так : він коштує в районі 50-70грн, а від Вікторіі - десь 350-400грн, тож робимо йому поблажку. Текстура - наче творожний десерт. Легка, ніжна, наче якась хмаринка. Реально , що аромат, що текстура - як у якогось пудінга чи сирочка.

Розподіляється по тілу дуже добре, не залишає липкості, поглинається повільно, але досить непогано. Як на мене, засіб економічний і на шкірі - наче тає.

Результат : гладенька та м'яка шкіра, лущень нема, алергії нема. Засіб непогано справляється ще і з подразненнями після депіляції. Аромат, нажаль, тримається на шкірі не сильно довго, хоча він і неймовірно приємний. Але не можна сказати що він не відчувається. Саме я відчуваю його впродовж декількох годин.

Мені сподобався засіб своєю суфле текстурою, ароматом, який не віддає хімозністю та АВЖЕЖ бюджетною цінною.

Для сухої шкіри - він , як на мене, занадто слабкий. Для нормальною - підійде.

Слідів на одязі не залишає, відчуття жирності теж не помітила. Це доволі гарний бюджетний засіб з приємним смаком. Навіть якщо вам не підійде - не так шкода, бо ціна реально доволі низька))

Взагалі, я люблю щільну текстура, схожу на якийсь десерт чи якісь батери. Саме така текстура, як на мене, приємніше розподіляється по тілу. Тому саме мені цей засіб сподобався на всі 100%)))

Для тих хто обожнює кокос : Крем-батер від Liora
Для тих хто обожнює кокос : Крем-батер від Liora
Для тих хто обожнює кокос : Крем-батер від Liora
Для тих хто обожнює кокос : Крем-батер від Liora