alena.rosee

L’Oréal Revitalift Vitamin C 🧡

L’Oréal Revitalift Vitamin C 🧡

Ось і прийшов час на повний відгук про серію Лореаль з вітаміном С ☺️

Використовуючи продукти кожен день, я зробила певні висновки, о яких розповідаю далі 🧡

Тип моєї шкіри: влітку комбі, в інші пори року - нормальна, агресивні кислоти можуть пересушити , досить чутлива , тонка.

Не знаю чому виробник називає цей засіб пінкою, для мене це гель для вмивання ✨

  • Має приємний кислотний аромат
  • одного натискання вистачає на все обличчя
  • піниться добре
  • змивається легко не залишаючи плівки чи нальоту

Деякі нюанси:

Я спочатку використовувала гель 2 рази на день иа помітила після декілька днів застосування - сухість обличчя. Тому я почала його використовувати 1 раз в день ввечері , сухість він не викликав.

Подібний гель Лореаль з гліколієвою кислотою , нажаль , викликав в мене прищики та дуже сушив шкіру , і то влітку коли моя шкіра трошки жирніша ніж звичайно , але цей гель такої реакції не викликав 👌🏻

Я не прям фанат сивороток, часто їми пропитані тканинні масочки, які я часто використовую, тому сиворотка зазвичай є в бьюті-рутині, але це не самий мій маст-хев продукт.

Ще, це індивідуальна реакція моєї шкіри, я не люблю та мені не підходять сироввтки де написано "супер зволоження" , "мега зволоження" і подібне , тобто ефект супер зволоження шкіри викликає прищики (часто такі сироватки є у корейскій косметиці).

Сиворотка має зручний дозатор, але як помітили дівчата в відгуках раніше, то не дуже доречний для вітаміна С, бо він дійсно окисляється та може втрачати свою ефективність.

Виробник рекомендує використати продукт за 3 місяці.

  • Сиворотка має приємний легкий аромат та дійсно пахне аскорбінкою)
  • вбирається дуже швидко
  • легка липкість присутня, але недовго
  • прекрасно прибирає міні запалення
  • трошки шліфує рельєф
  • якщо є подразнення - може пекти
  • не викликала ніяких негативних емоцій )
  • зволоження від неї мінімальне. Для мене це плюс , для когось можливо мінус.
  • друже з кремами , спф (з цієї серії), з макіяжем

Я задоволена цією сироваткою, якщо зволоження недостатньо - я просто додаю більш живильний крем в бьюті раціон )

Якщо потребуєте сильного зволоження - саме ці сироватка не підійде , в неї трошки інші характеристики.

Цей флюїд - моя нова любов 💕

Я навіть не знаю , що написати такого спірного про нього - бо все тільки хороше приходить на думку 😍😁

  • Флюїд має легку рідку консистекцію
  • вбирається майже моментально
  • ефект на шкірі : шкіра матова, але має легке сатирові сяяння , хоча видимих світловідбиваючих частинок в кремі немає
  • друже з макіяжем прекрасно , навіть в спеку
  • не викликає подразнень , печіння , нових висипів

Цей продукт я точно повторю, він мені підійшов на 101%!

👌🏻 Можу порівняти з Спф 50 такого формату: ля рош позе, гарн'є (серум), шісейдо. У Лореаль фініш схож на Шисейдо, там також такий приємний матовий сатин на шкірі.

Я люблю тканинні чи гідрогелеві маски, користуюсь часто.

Саме ця маска приємна, але вона наче пропитана саме сивороткою з цієї колекції 😁

Досить освіжає шкіру, тонізує, має легкий ліфтинг ефект ✨

Як sos-засіб для шкіри - працює швидко і без нарікань)

p.s я чогось навіть не додумалась сфоткати полотно маски)))

Висновки про всю серію:

Диво , але вся серія ідеально підійшла до мого типу шкіри, я бачу тільки хороші результати , зволоження мені вистачає зараз (при умові користування гелем тільки ввечері ), нові висипання не з'явились , чорні точки що були - зменшились в наявності , тому залюбки буду продовжувати користуватись цими продуктами 💛