Kizza

Жадібний O.Two.O

Жадібний O.Two.O

Одразу попереджаю, що огляд негативний і я, хоч спробую абстрагуватись, думаю навряд вийде тому тон написання буде дещо розчаровано-роздратований.

У нас тут гарна коробочка, рифлений картон біля логотипу, все таке ніжне,миле лаконічне.

Жадібний O.Two.O
Жадібний O.Two.O
Жадібний O.Two.O

Тонкий білий з золотими елементами важкий фуилярНа торцях в нас є інформація про колір і до якої серії дана помада відноситься. Все дуже красиво, лаконічно і так по-азійсткі🥰

Гарно, тінт м'яко тінтує, приємний на губах, пахне цукерочками. Проявляється у всій красі через хвилинку-дві. На руці короткий свотч щойно нанесений, а довгому вже хвилин 5. На цьому плюси закінчились.

Це вся помадка. Тут 0.9 грам. І це не приколи. В пориві подивитись чи точно це не жарти, я випадково поламала механізм, який викручує стік і тепер мені треба "виколупувати" продукт пензликом, або ватною паличкою. Отака ситуація. За цю штуку я віддала 155 грн. Зараз подивлюсь які помади в мене є і порівняємо їх ціну за 0.9 грам...

Подібного тинтуючого тільки оці два представника. Отак я переплатила за упаковку і не додивилась що продукту лише 0.9 г. Не раджу. А якщо з брендом. CATKIN я буду дружити і в них іноді щось брати, то O.Two.O для мене закінчився на цьому продукті 😐