Demchenko Alina

Ягідне вино для дому : MAREVE Blackberry Wine

Ягідне вино для дому : MAREVE Blackberry Wine
Ягідне вино для дому : MAREVE Blackberry Wine
Ягідне вино для дому : MAREVE Blackberry Wine

Все той же шикарний та лаконічний дизайн і лише невеликий напис допомагає відрізнити один від одного. Для мінімалістів і любителів подобного стилю - ідеально)

Аромат Blackberry Wine , дуже сильно відрізняється від Lemon Tart. Якщо лимонне тістичко відрізнялось своєї дешивезною, неприродністю аромату, то з Вином все інакше.

Зі старту, я реально відчуваю якийсь кислий аромат відкритої бутилки червого домашнього вина. Ця терпка нота, спершу трошки дивує, але швидко зникає.

На сміну, приходить солодкий та трошки медовий аромат. Наче кислі ягідні льодяники і десь подалі щось квіткове. Запах вже більш цікавий, наче тягучий.

Тут вже треба бути обережним: аромат гучний і якщо нанести забагато, то він починає душити своєї солодкістю. Чесно кажучи, це непоганий аромат для якоїсь туалетної води, бо досить не типово для домашніх ароматів.

У повітрі вітає не довго, але набагато більше ніж Лимонний тарт ( набагатооо- багатооо більше). На текстилі - доба точно, у шафі - два дні десь відчувається добре.

Коли трошки вивітрюється - стає більш свіжим. Якщо вдихати аромат на подушці, коли вивітриться - кислий аромат льодяників.

Він дійсно нагадує вино з слив чи інших ягід, але це більш легкий, не такий багатограний аромат . Це не парфум , це лише засіб для створення настрою оселі.

Але якщо доробити, зробити якусь ванільно- кедрову базу - це вже буде більше схоже на парфум парфум. Тож шановний MAREVE, зверніть увагу на те що ви створили гарний аромат, аналогів якому я не можу пригадати . Авжеж, дюпи це теж непогано, але створювати нашу Українську нішу - це ж цікавіше )))

Ягідне вино для дому : MAREVE Blackberry Wine
Ягідне вино для дому : MAREVE Blackberry Wine
Ягідне вино для дому : MAREVE Blackberry Wine