Mila__Mi

Веганське зволоження для шкіри обличчя

Веганське зволоження для шкіри обличчя
Веганське зволоження для шкіри обличчя

У цього корейського бренду Vegreen я пробувала сироватки та тонер, але найбільше в душу мені запав саме цей кремчик для обличчя 🥰

Зазначу, що цей бренд веганський та не тестує свою продукцію на тваринах 🐇 До того ж упаковка складається з еко-упакування яка виготовлена з відходів рослинного походження 😯

Чому назва крему 730? А тут все просто, крем розрахований для дворазового щоденного застосування 2*365=730 Такий собі ребус від корейців 😅

Веганське зволоження для шкіри обличчя

В основі крему всього 11 компонентів:
Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Squalane, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-2 Stearate, 1,2-Hexanediol, Stearyl Alcohol, Carbomer, Arginine, Caprylyl Glycol.

Один з них є сквалан - дуже схожий за своєю структурою з ліпідами шкіри, він має потужні антиоксидантні властивості, врівноважує рівень олії та води в шкірі. Запобігає старінню шкіри та допомагає запобігти розвитку бактерій.


Крем нічим не пахне, то і добре, не люблю коли на обличчі є якісь віддушки.
Має легку невагому текстуру, яка швидко поглинається шкірою. Влітку його можна використовувати соло, зволоження вистачить (особливо для жирної та комбінованої шкіри). В холодну пору року я додавала вже сироватку під кремчик. Він добре зволожує шкіру, прибирає відчуття сухості та стягнутості після вмивання. Крем швидко поглинається не залишаючи липкості, або "ефекту млинця" на шкірі обличчя. Підходить для ранкового та вечірнього застосування. І великим його плюсом є те, що він не викликав жодних запалень та не забивав мені пори. І ще його доволі надовго вистачає , так як розхід в нього мінімальний 👌🏻


На офіційному сайті бренду, ціна крему наразі складає ~17 долларів. Не дуже й то і дешево, але вважаючи, що це Корея то для їх засобів це нормально, особливо те, що він добрий і не викликає ніяких негативних наслідків 👌🏻

Від мене однозначна рекомендація 🙌🏻