Milans

Рефіл дифузора з паличками MARÊVE ❤️

Рефіл дифузора з паличками MARÊVE ❤️

Писала я допис про те як швидко в мене закінчився Аромадифузор "Mango Gold" MARÊVE, за 4 дні… Допис про це 👇

https://club.makeup.com.ua/post/16158/

Проте це не зупинило мене спробувати ще раз, але трохи інакшу версію Рефіл дифузора з паличками MARÊV.

Тож була акція де третій товар в подарунок, і я замовила три 🥰

Coconut Dose

Chocolate Mousse

Cherry Liqueur

Coconut Dose 🌴🥥

На дворі було літо, серпень, і перший я спробувала Coconut Dose, скажу відразу що я не сильна прихильниця кокоса, проте аромат кокоса мені подобається.

Аромат досить гарний, проте має помірну «приторність» чогось хімічного. В попередньому дописі я почитала коментарі дівчаток і вирішила прислухатись, поставити 3 палички. Тому запах був не дуже насичений, але досить помітний. Загалом не поганий, але особисто я не візьму повторно кокосик 🥥

Chocolate Mousse 🍫🍪

Настав вересень, кокосик закінчився і я вирішила дістати Chocolate Mousse 👌

Дістала, але з ним виявилось трохи не зрозуміло як на мене, аромата взагалі майже немає, тобто 5 паличок, що я тільки не робила, і перевертала їх, і додала ще 5 поличок, але результату це не принесло, тож віднесла я його в інше місце нехай там стоїть і не пахне, поки не вивітриться 😕

Cherry Liqueur 🍒🍹

І нарешті я дістала Cherry Liqueur, аромат мені імпонує більш всього з цих всіх, але і він відчувається не завжди так як я б цього хотіла. Але він найгарніший на мою думку.

Тож чи куплю я ще раз, звісно ні. Буду шукати далі «свої» аромати для дому ❤️