krislemly

#parfummakeupclub

#parfummakeupclub

Привіт-привіт!)

Зараз маєте змогу подивитися як Крістіна запригує в останній вагон. А я поки розповім про своїх улюбленців від Victoria’s Secret.

Саме з нього почалась моя любов до цього бренду. Саме він винен, що на моїй поличці Вікуся Сікрет витісняє все інше.

Тип аромату: квітково-фруктовий.

Нотки: солодка фрезія, червона слива.

Якщо описувати аромат, то це щось цукеркове, солоденьке але не занадто. Мені нагадує цекерочки, жуйки love is, дуже смачний аромат, хоча на перший погляд може здатися простим. Ще я відчуваю якусь свіжу трішки м‘ятну нотку.

Це мій улюбленець, особливо в холодну пору року. Тому що теплий та затишний, як улюблений светрик.

Тип аромату: теплий.
Нотки: тропічний кокос і ваніль.

Я зовсім не відчуваю запах спирту коли наношу, як це буває з іншими подібними засобами. Аромат мені неймовірно подобається, такий теплий, солодкий (але не занадто), дуже затишний. Окрім кокоса, я ще відчуваю ваніль.

Аромат, на ті дні коли хочеться бути такою дівчинко-дівчинкою.

Тип аромату: фруктовий, квітковий

Нотки: рожеві пелюстки, золотистий нарцис, яскравий мандарин

Floral Boom – це чудовий аромат, який зовсім не схожий на аромати спреїв з класичної лінійки бренду. Поєднує в собі фруктові та квіткові ноти. Аромат відкривається ніжними нотами рожевих пелюсток та доповнюється ароматом мандаринок. Це поєднання з мандарином створює яскравий та соковитий запах. У серці аромату ховаються прекрасні золотаві нарциси. Нарциси надають аромату глибини та складності.