Христина 🌺

Shelly

Shelly

Недавно на Мейкапі була акція: купуєш 2 продукти Shelly, третій з найменшою вартістю йде у подарунок.

Ну і я була б не я, якби не скористалася такою нагодою😆.

Взяла 3 міні- креми. Такий формат мені подобається значно більше, ніж великі банки: зручно, компактно.

Про зволожуючий крем я вже писала...тож повторюватись немає сенсу.

https://club.makeup.com.ua/post/18056/ - це допис.

Тепер про антибактеріальний крем. Мені він пахне зубною пастою. Знаю, колись такий був від Avon( а може ще і досі є🤔). Він гарно " припудрює" шкіру і ноги від цього менше пітніють. Тут ніби присутній ефект тальку. Мені сподобався, є відчуття свіжості ніг. В складі срібло, зелений чай, ментол.

І крем для загоєння тріщин і мозолів. В мене нема ні тріщин, ні мозолів, тож чи буде він дієвий при вирішенні таких проблем...сказати не можу. Я ним мащу інколи ноги після душу...мені подобається, шкіра гладенька. І тут дуже класний запах...такий пудровий, парфумований, але ніжний. В складі аллантоін, бамбук, масло ши.

Загалом ці креми стали відкриттям року для мене. Наразі зі всіх, якими я користувалася, ці подобаються найбільше. Тут хороший склад, приємна ціна, український виробник. І для себе просто не бачу потреби шукати чогось іншого, бо креми дійсно дієві.