Vikulyk

Дуже ароматний гель для душу. Tesori d`Oriente Vaniglia E Zenzero Del Madagascar

Дуже ароматний гель для душу. Tesori d`Oriente Vaniglia E Zenzero Del Madagascar

Прийнявши душ разом з цим гелем аромат несеться аж до кімнати) Тут доволі насичений запах духм'яної ванілі зі спеціями, який ще довший час залишається на тілі, він мені нагадує чоловічий парфум, для жінки може бути дещо брутальний.

Влітку він мене душить, от зараз осінню відчувається значно краще, навпаки такий комфортний і огортаючий ефект дуже доречний.

Гель для душу тут з слс, відповідно це не м'яке очищення і пінка тут інтенсивна.

Мені подобається дизайн упакування, ця цепочка виглядає досить оригінально, продукт дозується помірно, лишнього не витікає. Він не дуже густий, як бувають гелі для душу, тай не розтікається, щось середнє.

Насправді такі концентровані аромати мені подобаються в подібних засобах, особливо в прохолодний час, тому хочу спробувати і інші гелі від італійського бренду.

Дуже ароматний гель для душу. Tesori d`Oriente Vaniglia E Zenzero Del Madagascar