Олена В

Marina De Bourbon Royal Marina Diamond Princesse

Marina De Bourbon Royal Marina Diamond Princesse
Marina De Bourbon Royal Marina Diamond Princesse

В цьому парфумі все ідеально: і красиво розкриваючийся солодко-квітковий аромат,і "королівська" пляшечка.

Хтось писав що це ретро аромат. Я не згідна. І взагалі як аромат може бути ретро. Він може пасувати чи ні,може подобатися чи не подобатися,може просто по-різному у всіх розкриватися.

Вийшов у світ в 2013 году. Парфюмер: Raphael Haury.

Ковпачок стилізован під fleur de lys, геральдичну лілію, символ французької королівської сім'ї. Флакон Royal Marina зроблений з прозорого скла з рельєфними деталями, які нагадують інкрустацію драгоцінним камінням. Упаковка зроблена в такому ж стилі.

Країна виробництва:Франція

Вид:Парфумована вода

Клас:Мідл-маркет

Основні акорди:Амбровий,Ванільний, Пудровий, Солодкий, Фруктовий, Бальзамічні

Початкова нота:Грейпфрут, Ягоди асаї

Нота Серця: Ірис, Боби тонка, Жасмин самбак

Кінцева нота: Бальзам Копаху, Ваніль, Мускус

Тип застосування :Вечір,Зима,Осінь

Класифікація аромату :Східні

Стать: Жіноча

Об'єм 30 мл

Це вибух солодкості в гарному сенці цього слова. Дівчата! Хто любить солодкі ванільні аромати-вам точно сюди.

Осінь,як на мене, це ідеальний час цього аромату. Хоча я в нього закохалася з першого вдиху сніжної зими.

Він шлейфовий і дуже компліментарний.

Стійкість висока, годин 6-8.

Смачний,пристрасний, вершково-огортаючий,тягучий як патока. Починається з вибуху солодкої смородини (її немає в нотах),мабуть це я так ягоди асаї відчуваю.І далі вирій солодощів (не приторних,які хочеться змити милом) та ванілі.

Аромат пасує молодій,ніжній натурі, чуттєвій дівчині,такій собі принцесочці. Чи замріяній жінці, яка радію життю так само,які і в вісімнадцять. Жінці яка,не залежно від тягарів долі, все ще "літає наче метелик".

У мене найкращі спогади про цей аромат. Восени чи взимку зігріває та огортає теплом ,весною "розправляє крила".

Влітку може душити. Але якщо дозовано нанести,то й влітку можна спробувати.

Він грає,переливається,світиться. Жіночний,благородний, хтось пише що схожий як дві краплі води на Lancome La Vie Est Belle. Я не знаю,бо в мене цього аромату не було. Можливо й так.

У мене він вже закінчився. Все прекрасне колись закінчується. Чи повторю? Можливо.

Щиро рекомендую придивитися на осінь. Бо ціна дуже бюджетна як для такого багатогранного аромату.

Дякую за увагу! 🌸