Anna_feerie

Як сироватка Cos De BAHA Vitamin C 15% Ascorbic Acid мою маму шокувала 😁

Як сироватка Cos De BAHA Vitamin C 15% Ascorbic Acid мою маму шокувала 😁
Як сироватка Cos De BAHA Vitamin C 15% Ascorbic Acid мою маму шокувала 😁

Оскільки в нашій сім'ї я всім обираю косметику на правах б'юті-блогера🤣, то для матусі вирішила придбати кислу форму вітаміну С від улюбленого корейського бренду Cos de Baha. Дама в мене балувана, санскріни не любить, ледь змусила її ввести в рутину ніжну пінку для вмивання та не забувати про крем. Єдине, з чим простіше - тоніки та сироватки)).

Шкіра в маман жирного типу, не чутлива (мені з цим не так пощастило)), тому навіть доволі сильні активи не призводять до почервоніння чи лущення.

Як сироватка Cos De BAHA Vitamin C 15% Ascorbic Acid мою маму шокувала 😁
Як сироватка Cos De BAHA Vitamin C 15% Ascorbic Acid мою маму шокувала 😁

По консистенції вона схожа на інші серуми бренду - трохи масляниста при нанесенні, одразу шкіра блищить, але засіб доволі швидко вбирається і не лишає по собі якогось дискомфорту. *Якщо на шкірі є подразнення або ділянки з пошкодженим бар'єром, може трошки пекти перші хвилинки.

Зазвичай мені треба нагадувати мамі, щоб вона користувалась доглядом регулярно, але цього разу трапилось дещо дивне. Окрім того, що її шкіра стала рівнішою по тону, вона помітила ось що: на лобі зникло ущільнення, яке було там вже дуже давно!

Справа в тому, що колись мій дорогий "косметолог" щось собі там раскалапуцала в пошуках забитих пор і в результаті у верхній частині лоба утворилась доволі помітна подовжена кератинізована бяка, яка виглядала не дуже, та й мама вже почала нервувати і хотіла перевірити її у дерматолога. І ось, неочікувано та незаплановано, та штуковина зникла 🔥.

А це означає, що продукт дуже ефективний і робить навіть те, чого не написано на баночці 😍.

Тепер матуся ще й зранку використовує крем з вітаміном С, що мені, нажаль, не підійшов через реактивність шкіри https://club.makeup.com.ua/post/18141/. І така вітамінізація їй точно на користь!) Тож, якщо ви в пошуках гарного вітаміну С, придивіться до Cos de Baha, вони дуже круті і вміють робити магічні засоби! 🤗.