SomovaFM

Cos De Baha: Сироватка-пілінг із саліциловою кислотою 4%

Cos De Baha: Сироватка-пілінг із саліциловою кислотою 4%

Cos De Baha - це корейський бренд, продукція якого, переважно, складається з натуральних компонентів.

Це не перша моя сироватка від них, але саме вона мені сподобалась, поки що, найбільше. Вже друга пляшечка закінчується і зупинятися не збираюсь. Доречі, це вже другий придбаний засіб з #wishlistmakeupclub (https://club.makeup.com.ua/post/12063/)

Сироватка має рослинні екстракти у складі: роза, лаванда, чай, меліса, полинь, які заспокоюють шкіру. Але головним в ні є 4% вміст Саліцилової кислоти.

Продукт представленний у скляній затемненій пляшечці з типовим для бренду дизайном етикетки.

Сироватка без запаху, прозора, рідка, трохи в'язкої консистенції. При нанесенні дає легку липкість, але це швидко зникає. Відчуття маски на обличчі немає, а шкіра має сяючий вигляд. Мені цілком вистачає повної піпеточки на все обличчя та вбирається вона від 20 до 30 хв , в залежності від місця та інтенсивності нанесення. При нанесенні на вологе обличчя сироватка може давати білі розводи, які залишаються після висихання, не знаю чому так. Тому завжди добряче промакую обличчя сухими одноразовими серветками.

Сироватку використовую тільки на ніч після всіх вмивашок і перекриваю її кремом Cicaplast (https://club.makeup.com.ua/post/11446/)

Cos De Baha: Сироватка-пілінг із саліциловою кислотою 4%
Cos De Baha: Сироватка-пілінг із саліциловою кислотою 4%
Cos De Baha: Сироватка-пілінг із саліциловою кислотою 4%

В мене комбі шкіра, влітку схильна до жирності. Вже після тижня щоденного використання помітила зменшення чорних крапок та відсутність появи нових, самі пори ніби звузились, або сальні ниті просто добряче освітлились. Явно зменшилось виділення себуму на обличчі. Тон шкіри почав вирівнюватись та швидше загоюються нові висипання. За рахунок рослин у складі, при нанесенні на свіже подразнення сироватка не пече, а в результаті зменшує почервоніння.

Звичайно сироватку використовую у комплексі з іншими засобами, але бачу результат після її появи у щоденному догляді.