Sofiia_Ts

Українська знахідка Unico - мультитаскер

Українська знахідка Unico - мультитаскер
Українська знахідка Unico - мультитаскер
Українська знахідка Unico - мультитаскер

Всім привіт! Дуже довго вибирала собі новий засіб, і рішила ризикнути та взяти наш бренд Unico, і не помилилася!

Чого обрала саме цей? Ну перш за все, що він український, давно хотіла спробувати не суху текстуру , і читала багато інформації, що багато румян містять комедогенні складники, проте не ці, бо повністю нейтральний склад.

Про цей продукт можу сказати наступне:

1. Упаковка: дуже мила та зручна, міцна, скляна, компактна.

2. Запах: зразу відчувається аромат масло ши, солодкий і приємний, швидко вивітрюється.

3. Відтінок: я брала універсальний Icon, холодний пильно-розовий, щось середнє між холодним коричневим та рожевим. Ще пробувала відтінок Orgasm, також дуже красивий, холодний рожевий, освіжаючий.

4. Текстура: дуже масляниста, відчуваються деколи гранулк и масла, але вони швидко розчиняються.

5. Пігментація: насичена, засобу потрібно трошечки.

6. Розподілення: якраз на рахунок цього найбільше переживала, проте вони дуже красиво і натурально розподіляються, можна регулювати насиченість, я наносила пальцями , але думаю можна і спонжиком, і кісточкою.

7. Стійкість: я б назвала середня, проте я не фіксувала нічим. Думаю з фіксацією буде висока.

Ось такий відгук, чи пробували мультитаскери або інші їх засоби? Надіюсь мейкап мене почує, і можна буде придбати їх тут)