Олена В

Аромасаше від MAREVE

Аромасаше від MAREVE
Аромасаше від MAREVE

UPd.

З 29 вересня саше лежать у шафах,проходять тестування)

Одне в маленькій шафці на 2 полички. Друге в великій шафі.

Повинна зазначити,що "політ нормальний". Те саше, що в маленькій шафці, пахне так само,як і в перший день. Такий самий насичений запах свіжості. Речі всі такі свіжі та дійсно гарно пахнуть свіжовипратим.

Те саше,що в великій шафі,звучить не так насичено. Запах зменшився мабуть на половину ,не такий виражений як в перші дні. Але я сподіваюсь,що позвучить ще можливо тижні 2 від сили 3 тижні.

Я думаю,що для шаф ці саше непоганий варіант. Особливо для невеликих шафок з поличками чи тумб.

Якщо тримати на відкритій поверхні,то запах потримається дуже не довго.

Після такої реклами в стрічці вирішила теж купити собі саше від MAREVE.

Вибрала два аромати:"Vernal Vibe" та "White Bloom". Виглядають коробочки та самі мішечки дуже презентабельно та елегантно.

"Vernal Vibe": аромат чистої накрахмаленої білизни. Дуже ніжний аромат без нот квітів. Просто свіжість. Наче білизна висохла на морозі у дворі. Мішечок дуже стильний,зроблений із бавовни,з прикольним бантиком.

Запах хоч і концентрований,але не нав'язливий. Шлейф був по всій квартирі,поки фотографувала. Руки пахли ще довше).

"White Bloom": аромат свіжості та чистоти з легкою ноткою якихось білих квітів,схоже на жасмин. Теж дуже ніжний. Наче аромат кондиціонеру для прання. Чоловік вибрав саме цей мішечок в свою шафу. Теж,досить концентрований,але голова від нього не болить.

Тепер буду спостерігати на скільки вистачить аромату.

Дякую за увагу!

Аромасаше від MAREVE