Швець Карина🤍

Мило для душу Dove

Мило для душу Dove
Мило для душу Dove
Мило для душу Dove

З червня ми з хлопцем перейшли на тверді засоби для очищення тіла.

Це милко я схопила в супермаркеті, бо мені неймовірно сподобався його аромат. Він абсолютно НЕ кокосовий - це запах дорогої пудри, з солодкуватими лактонними нотками, аромат дорогої доглядової косметики. Блін, якби існували парфуми з таким запахом - купляла би постійно.

Справді, от в цьому милі аромат - шедевр, через який я буду його повторювати ще багато разів. Він гарно тримається на шкірі та надовго залишається у ванній.

В цілому при мило:

Воно досить великого розміру, піниться середньо, тому тут не треба очікувати пінні хмари.

В текстурі відчуваються олії, вона дійсно схожа на кремову - приємно у використанні. Після душу шкіру не сушить саме завдяки формулі мила, але при системному використанні сухість є (у мене вона більше від води, ніж від очищуючих засобів).

Aqua - вода;

Cocamidopropyl Betaine - мʼяка ПАР з кокосу;

Sodium Hydroxypropyl Starch Phosphate - контроль вʼязкості, він має здатність також поглинати жири,

Lauric Acid - антибактеріальні властивості, емульгатор; Hydrogenated Soybean Oil - помʼякшування, зволоження;

Sodium Lauroyl Glycinate - мʼяка ПАР, емульгатор;

Sodium Lauroyl Isethionate - мʼяка ПАР з кокосу;

Glycerin - компонент НЗФ, зволожує, утримує вологу;

Parfum - віддушка;

Helianthus Annuus Hybrid Oil - емолент, зволоження, помʼякшення;

Cocos Nucifera Fruit Extract - зволоження, живлення, помʼякшення;

Sine Adipe Lac - антистатик, кондиціонування,

Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride - регулятор вʼязкості, Stearic Acid, Palmitic Acid - жирні кислоти, які утворюють мильну основу;

Sodium Isethionate - також утворює основу шляхом омилення жирних кислот;

Pentylene Glycol - розчинник, кондиціонування;

Propylene Glycol - розчинник, регулятор вʼязкості,

Citric Acid - буферизація, контроль рН,

Sodium Hydroxide - буферизація, контроль рН,

BHT - бутилгідроксітолуол, синтетичний антиоксидант, Tetrasodium EDTA - консервант, підвищує проникність інших інгредієнтів,

Butylene Glycol - розчинник,

DMDM Hydantoin - консервант,

Methylisothiazolinone - консервант,

Benzyl Alcohol - розчинник, консервант, віддушка,

Benzyl Salicylate - фіксатор аромату,

Butylphenyl Methylpropional - віддушка, може викликати алергію,

Geraniol - віддушка,

Hexyl Cinnamal - віддушка,

Limonene - віддушка, розчинник,

Linalool - віддушка,

CI 17200, CI 19140 - барвники.

Звичайно, це не найкращий склад, який може бути, тому для дітей я б такий продукт не використовувала (навіть для миття рук). Але для себе - буду продовжувати 🤣, бо цей аромат - це просто нереальний кайф)

Якщо ви, як і я, любите тверді очисники для тіла з інтенсивними ароматами - це точно ваш варіант 🩷

p.s. До речі, вже після написання відгуку я помітила, що склад, зазначений на упаковці, не збігається з тим складом, що я взяла мейкапу... А от за наліпкою на коробці я побачила той же склад, що представлений на сайті. Так от питання - чому ж на наліпці інгредієнти інші?