Ткаченко Дар`я

Darphin Ideal Resource Youth Retinol Oil Concentrate

Darphin Ideal Resource Youth Retinol Oil Concentrate
Darphin Ideal Resource Youth Retinol Oil Concentrate

Отже, якось отримала я від makeup у подарунок до замовлення мініатюру відновлювального концентрату з ретинолом від Darphin.

Одразу скажу, що друг чи ворог - це ми самі собі! Я не почитавши навіть як правильно користуватись - отримала незначний опік шкіри. Про все по порядку. Найважливіше при знайомстві з ретинолом:

  1. Вводити його в догляд за шкірою - поступово. Раз на тиждень, потім 2, 3 і так далі.
  2. Будь-які курси з ретинолом проводити ввечері, можна починаючи з осені і зимою.
  3. Після ретинолу на наступних кілька днів наносити на обличчя крем з SPF. Це обов'язково, якщо не хочете здобути пігментних плям. Також, це ще одна причина, чому весною і влітку ретинол краще відкласти.
  4. Наносити на чисту, СУХУ шкіру, СУХИМИ руками!
  5. Обов'язково, після цих капсул, наносити ще живильний, зволожуючий крем.

Чому я отримала опік? Бо я порушила пункти 1, 4, 5.

З свого досвіду скажу. Перед нанесенням цих капсул (так як їх можна використовувати і на шкіру повік) - повіки краще намазати зволожуючим кремом до капсул. А обличчя вже після капсул.

Також, поки шкіра буде звикати до ретинолу у складі Ваших продуктів, може бути сухість, легкі подразнення. В мене дуже стяглась шкіра повіки знизу, прям у зморшку. Добре, що все пройшло)) Тому не нехтуйте правилами, як це зробила я. І завжди, коли щось у будь-якої продукції Вам не сподобається, подумайте, чи все Ви зробили як правильно.

Я мала 7 капсул, цього вистачило для ознайомлення. Ретинол частіше використовують у боротьбі з акне, пігментними плямами, зморшками. Якщо у Вас нормальна шкіра, як у мене, і ще не маєте вікових показань до ретинолу - моя порада, він поки що Вам не треба.

Будьте гарними - будьте собою, до зустрічі!

Darphin Ideal Resource Youth Retinol Oil Concentrate
Darphin Ideal Resource Youth Retinol Oil Concentrate
Ткаченко Дар`я
2
Підписники
0