Чорна Юлія ❤

Тестую Orjena Natural Moisture Mask Sheet Black Bean

Всім привіт! Нещодавно отримала посилочку з новими тканевими масками та вирішила почати з маски з чорними бобами. Бачу, що до цієї маски, ще немає відгуків, тому думаю що мій допис буде корисним. Тканевими масками користуюсь регулярно, цю марку - беру вперше, чорні боби також. Як проходив процес тестування - показала на відео.

Враження:

1. Хочу відзначити великий "+" у карму виробника - ніяких захмарних обіцянок(про глибокі зморшки і ото усьо), дякую корейцям.

2.Кількість рідини у пакетику - оптимальна - нічого не біжить по обличчю і маска не сповзає

3. Запах - нейтральний

4. Неприємних відчуттів, подразнення не викликає (я алергік, тому час від часу ловила реакції на різні засоби та тканеві маски у тому числі)

5. За 20 хвилин, маска майже висохла, тому залишилось лише легенько прихлопнути залишки (вона не змивається)

Суб'єктивно - шкіра стала трохи зволоженою, "усьо". Щоб побачити антиоксидантну дію вітаміну Є все ж треба певно використати не 1 масочку, а серією (я взяла на пробу 1)

З невеликим запаленням, що в мене було на лобі - нічого не сталось (ні краще не гірше)

Висновок , чи візьму її у стандартний набір рутинного догляду, остаточний для себе поки, що не можу зробити, але у наступну посилочку замовлю штук 5 - 100% , хочу затестити ефект регулярності.

Хто ще тестував її, діліться у коментарях - як вам ?

Тестую Orjena Natural Moisture Mask Sheet Black Bean