О'L

EcoTools Start The Day Beautifully

Дуже довго придивлялась я до цих пензликів, та рік тому допис O’Ostah остаточно запевнив мене в тому, що вони мені вкрай необхідні. От прям життя моє без них уже не буде можливим 😂

Я взагалі просто обожнюю пухнасті пензлики, хоч у макіяжі я мало що тямлю та деякими з них взагалі не користуюсь.

EcoTools Start The Day Beautifully
EcoTools Start The Day Beautifully

На Make Up їх, на жаль, вже давно немає ( Взагалі зіткнулась з тим, що в Україні їх майже ніде нема, або ж, якщо є, то ціна якась непомірна. Проте, я не бачу сенсу купувати їх дорожче 700 грн.

Якість в них доволі непогана, ручки зроблені з бамбуку, а ворс - таклон. Усе доволі естетично та екологічно.

Продаються разом із гарним металевим футляром, в якому саме я їх і зберігаю разом із іншими пензликами.

У наборі маємо 5 основних "пухнастиків" (мені, до речі, більше й не треба):

Angled Foundation - призначений для нанесення бази під макіяж - 15.5 см, довжина ворсу - 2 см.

Blurring Brush - мультифункціональний пензлик, за допомогою якого "заблюрюємо" недоліки, довжина з ворсом - 15 см, довжина ворсу 1,6 см.

Defined Crease - для розтушування тіней, довжина з ворсом - 15 см, довжина ворсу - 1,5 см

Angled Liner - для брів, довжина з ворсом - 14.5 см, довжина ворсу - 0.8 см.

Full Blush - для нанесення рум'ян і пудрових текстур - довжина з ворсом - 17.5 см, довжина ворсу - 4 см.

Цей набір загалом міг би повністю закрити мою потребу у пензликах, але...

Для пудри я люблю використовувати великі пухнасті пензлики, і на жаль, той, що є у наборі для мене замалий (

На фото я додала пензлик з відомого китайського сайту, від якого до речі вже відколупалась фарба на ручці, а я ще й досі продовжую ним користуватись.

Тож, у порівнянні можна побачити що пензлик Full Blush в EcoTools не зовсім "пишний".

Крім того, я також люблю пензлики з довгими ручками, ці ж малятка мають ручку приблизно 14 см ( Мені б хотілося додати ще хоч пару см (той випадок, коли довжина має значення 🤭)

Нижче намагалась порівняти Full Blush з моїм найулюбленішим пензликом, який використовую для рум'ян. От він для мене просто ідеальний - і ворс, і довжина, і ручка, і розмір загалом - те, що треба! На жаль, не можу згадати, що це за бренд ((( бо цей пензлик у мене вже дуже давно, пакування, звісно ж, я одразу викинула, а на ручці чи на алюмінієвій частині розпізнавальні знаки також не залишились (

EcoTools все рівно б рекомендувала!

По-перше, вони дійсно якісні. Зроблені дуже гарно, ворс рівненький та дуже м'який.

По-друге, вони виглядають доволі естетично, без зайвих малюнків тощо.

По-трете, вони екологічні - жодного пластику та лише еко-матеріали.

Також їх дуже зручно брати у подорожі )