ksnklb

Набір пробників Rebellion🖤

Набір пробників Rebellion🖤

Ще влітку я замовила набір мініатюр від Rebellion і зараз готова розповісти свої враження.
Ці аромати це аналоги на відомі парфуми, але доволі хороші у плані стійкості. Загалом на мені тримаються до 6-ти годин.
Замовляла набором, але можна і окремо. Пробники йшли у, як на сайті писало, конверті, що всередині має повітряно-пухирчасту плівку, тому усе прийшли цілим, нічого не пролилось.

Ще недавно бачила на мейкапі цей набір, але вже не можу його знайти.

Набір пробників Rebellion🖤

Формат у них звичайний, 1.5 ml, кришечка з паличкою відкривається зручно і закривається надійно. На флаконі є наклейка чорного кольору з надписами білим кольором.
У цьому наборі йдуть 2 чоловічі аромати, 2 жіночі, і 1 унісекс.
І так, аромати сприймаються дуже суб'єктивно, тому намагалась описати найточніше свої власні відчуття.

Ну з назви очевидно, для кого призначено аромат, але все ж я вирішила його спробувати😅
Відкривши піраміду, я була дещо вражена, адже кожного разу, коли наносила цей аромат, він відкривався мені медом і таким насиченим, аж з гіркотою. Далі він переходить у легші, приємніші, солодші та все такі ж теплі звучання, не витрачаючи гіркої нотки, швидше за все, тютюну. Під кінець нарешті з'являються деревні нотки, але солодкі не зникають.
Влітку відлуння меду мене душило, а гіркі тютюнові ноти мені заважали. А вже в осінню прохолоду аромат відкрився набагато краще, він огортає мідно-солодким теплом.
І так, це чоловічий аромат) І чи б хотіла я його чути на супутнику? Ні, адже надто наполегливо я чую саме медові ноти. І на мені вони також дуже наполегливі (Тут все ж плюс виробнику, адже всі його аромати яскраві та відчутні), все ж не моє. Якби мініатюра була у вигляді міні-спрейчику, поклала б у машину.

Тип аромату: пряні, шкіряні
Початкова нота: Імбир, Аніс, Коріандр, Листя тютюну
Нота серця: Деревинний акорд, Квітка тютюну, Сухофрукти
Кінцева нота: Деревина, Пачулі, Тютюн

Цей аромат чомусь відкривається мені шоколадним круасаном (так-так, я просто хотіла його до чаю😅). Насправді, це справді солодкий та теплий аромат, швидше за все це йде від прянощів в піраміді, з легкою гірчинкою, яка відчувається лише коли прислухатись. Виробник в описі обіцяє, що аромат підкреслює сексуальність, і тут я з ним згідна, адже він солодкою аурою тримається навколо. І навіть коли мені приходили думки, що аромат не такий стійкий, він нагадував про себе при рухах.
З часом поміж, як мені чується теплого шоколаду, проявляються чіткіші та різкіші нотки деревини, та вони всерівно звучать десь на фоні.
Аромат загалом мені подобається, буду носити в осінню чи зимову прохолоду.

Тип аромату: квіткові, пряні, східні
Початкова нота: Мигдаль, Пряні ноти, Фруктові ноти
Нота серця: Квіткові ноти, Східні ноти
Кінцева нота: Бальзамічні ноти, Деревинні ноти, Тютюн

Цей аромат я не можу оцінити об'єктивно, адже він нагадує мені парфуми подруги, які вона носила у старших класах 😅 Тому так, це доволі повсякденний квітковий жіночний аромат, він освіжає образ.
Здебільшого тут чути квіткові та цитрусові нотки, які доволі приємно та смачно поєднуються.

Тип аромату: квіткові, цитрусові
Початкова нота: Журавлина, Зелений чай, Свіжі ноти, Цитрусові ноти
Нота серця: Квіткові ноти, Фруктові ноти
Кінцева нота: Амбра, Деревинні ноти, Мускус

Ще один чоловічий аромат. Доволі стандартний та звичний, такі аромати дуже поширені у чоловічих парфумах: свіжий, трохи цитрусу та деревини, яка ледь-ледь пробивається.
Особисто з моїх вражень, то цей аромат дуже поширений у дезодорантах та бюджетних чоловічих парфумах.

Тип аромату: фруктові, шипрові
Початкова нота: Мандарин, Червоне яблуко
Нота серця: Бурбонський перець, Шавлія
Кінцева нота: Деревина, Пачулі, Тютюн

Це теж щось на класично-свіжому. І так, цей аромат мій фаворит, адже влітку він освіжає та не душить, а в холоднішу пору додає легкої свіжості. Схожий на Frisson, але має зі старту має солодкі та квіткові ноти, тому розумію чому на мейкапі цей аромат віднесли в категорію "унісекс". Трішки краще за свіжі дезодоранти, але все ж це звучання поширене у бюджетних ейвонівських парфумах. Як і у інших мініатюрах, деревні ноти є, але звучання десь на фоні, а чути тут морську свіжість та легкі квіткові нотки.

Тип аромату: пряні, свіжі
Початкова нота: Квіткові ноти, Морські ноти, Рожевий перець, Свіжі ноти
Нота серця: Деревинні ноти, Елемі, Мускус
Кінцева нота: Кедр, Пачулі, Шкіра

Склад взяла із сайту, тому що на пробнику вказано Aroma Fixative, що досить обширено.
Містить компоненти у складі, що можуть викликати алергічні реакції.
Alcohol Denat – етиловий спирт.
Fragrance – парфумування.
Benzyl Benzoate – безбарвна масляниста рідина з легким квітковим запахом, у парфумах додають як розчинник та фіксатор.
Benzyl Salicylate – ефір саліцилової кислоти, безбарвна рідина, що має слабкий бальзамічний запах і фіксуючі властивості.