Nata_Po

А тепер трошки детальніше про моє замовлення)

А тепер трошки детальніше про моє замовлення)

Як я вже сказала, це замовлення було обдуманим і робила його в першу чергу "бо треба", а не "хочу", тому тішусь)

Але, так як все ж накидала в кошик не просто все підряд, а те, що було потрібне і до чого я йшла)

Отож поїхали розглядати ближче, частину продуктів я вже успішно встигла протестувати))

Я їх вже давно планувала придбати, але так як не робила жодного замовлення на мейкапі, вони собі довгенько валялись в кошику.

Це доволі цікава формула ватних дисків, але не зовсім дисків (очевидно, бо це прямокутнички :). Вони значно більш тонкі і насправді приємні тактильно, а також не розлазяться. Думала їх використовувати для зняття макіяжу міцеляркою, але не впевнена, чи добре підійдуть. А також для зняття манікюру та нанесення тонерів. Це зручно, достатньо мініатюрно. Їх аж 200 штук, але вони не займають півквартири, ще і бюджетні. Також прикольно, що можна придбати різну кількість залежно від потреб.

Я йому оди співаю в мене враження, що буквально в кожному пості, чи через один)

Цього разу придбала в якості сувеніру для подруги. А це означає, що мені він справді сподобався, бо я трошки перфекціоніст в плані подарунків)

Класний бальзамчик, комфортний на губах і дає приємний рожевувато-сливовий відтінок на губах, має також зволожувальні властивості.

Чудовий, щиро рекомендую)

Детальніше про нього писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/14136/

Ця лінійка гідрофільних бальзамів була всюди. Щоб ви розуміли мою далекість, я навіть до гірофільної олії ще не дійшла, що говорити про бальзам?)

Але, дуже зручно, що вони є вмініатюрці, бо все ж ціна не зовсім бюджетна, а невідомо, чи мені такий формат підійде та сподобається.

Чомусь мені здавалось, що він буде трішки більшим, але і так норм)

Його я ще не пробувала, тож розповім пізніше)

Я багато чула про такого плану тінти, але ніколи в житті не мала, за винятком чорного бальзаму від Colour Intense. Але, якщо бальзам рано чи пізно з'їдається, то такі водянисті тінти обіцяють дуже круту стійкість.

Саме цей тінт є удвох відтінках, такий неоново-барбійний рожевий (Лоліта) та більш темно-рожевий (Кармен).

Я його вже спробувала. Це справді щось по типу водички з кольором, яку ви наносите на губи, чекаєте, витераєте і отримуєте доволі яскравий та насичений пігмент на губах, який нікуди не відбивається, не стирається, і наче навіть не сушить губи.

Я спробувала використати раз сьогодні і мушу визнати, що колір він дає більш яскравий, аніж я собі думала, але доволі носибельний, думаю, що буде особливо класно дивитись під блисками.

Мені сподобалась ця формула. І маю думку, що вистачить на довго, бо розхід малесенький. Я ще й знімала всі залишки об флакончик, щоб нанести дуже тонким шаром і цього було достатньо)

Не пошкодувала, що купила, але ще тестуватиму у різних комбінаціях)

Останнім часом після ГРВІ стикнулась з проблемою свербежу шкіри та кропив'янки. Я так і не можу визначити алерген і пов'язую все зі стресом та перенесеною ГРВІ (а найбільш ймовірно саме ковідом).

Все би нічого, якби не спалахи свербежу, коли хочеться розчесати якусь ділянку до дір. Тому я забрала всі свої пахучі лосьйони, креми, мастилась кремом від Cerave, який використовую для обличчя, бо він доволі гіпоалергенний.

Але, я наткнулась на цей гель для душу на основі олій, який створений якраз для сухої, чутливої та атопічної шкіри і вирішила спробувати. Бо миття завжди висушує шкіру і додатково тригерить появу свербіння.

І, одразу замовила собі лосьйон з сечовиною для зволоження.

Там були повноромірні флакони по 400 чи 500 мл, але я побоялась їх купувати, а раптом не буде жодного ефекту, чи навпаки стане ще гірше. Тож, я тішусь, що є мініатюрки по 100 мл, яких спокійно вистачить на певний час.

Я вже спробувала цей олійниий гель та лосьйон і на разі мені все сподобалось. Вони ають однаковий доволі ніжний косметичний аромат. Гарно зволожують та заспокоюють шкіру. Сподіваюсь, що при постійному користуванні свербіж зменшиться, а то і зникне зовсім, триматиму за це кулачки)

А цю мініатюрку мені поклали у подарунок. Я ще не знайома з цим брендом, тож, коли протестую, то обов'язково відпишусь)

На разі я задоволена кожним з продуктів)

Але, звісно, більш розгорнутий відгук-враження напишу згодом після більш тривалого користування.