Швець Карина🤍

Міцелярна вода від Babe 💦

Міцелярна вода від Babe 💦

Свого часу я перепрошувала багато міцелярок, але всі вони були з мас-маркету. потім перейшла на гідрофільні засоби і міцелярки у мене не було.

Ця - перша аптечна міцелярна вода в моїй косметичці.

І вона нереальна. Це взагалі не йде в ніяке порівняння з дешевими засобами.

Ця міцелярна водичка дуже делікатно, але ретельно прибирає макіяж - до чистоти мені треба зазвичай всього 3 диски (я ще дочищаю гідрофільною олією). Це доволі економно.

Пісоя неї не пече шкіра і зона навколо очей - раніше я часто стикалася з такими подразненнями і навіть почервоніннями шкіри.

Аромат - легкий і дуже нейтральний, майже непомітний.

Немає ніякого відчуття сухості, липкості після процедури демакіяжу.

Абсолютна чистота і комфорт - це те, що вас чекає під час та після процедури. Чудовий варіант для зняття макіяжу з очей, для шкіри, яка знаходиться на лікуванні і у роздратованому, чутливому стані.

Я однозначно рекомендую цей продукт спробувати кожній з вас, бо поки що ця міцелярна вода - мій фаворит.

По її закінченню я хочу спробувати інші (Simple і Bioderma), але до цієі буду повертатися в майбутньому ще багато разів в брати її вже у великому обʼємі (400 мл).

Aqua - вода, основа;

Glycerin - зволожувач, компонент НЗФ, утримує вологу в шкірі;

PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides - емульгатор, помʼякшувальний засіб;

Betaine - зволоження, заспокоєння;

Polysorbate 20 - емульгатор, піноутворювач;

Polyaminopropyl Biguanide - консервант, регулятор вʼязкості;

Poloxamer 184 - емульгатор, ПАР;

Тetrasodium Glutamate Diacetate - хелатуючий компонент, посилює консерванти;

Glycyrrhiza Glabra Root Extract - екстракт кореня солодки має заспокійливі властивості, освітлює шкіру (але не у складі міцелярки), чудоао підходить для проблемної/сухої/чутливої/подразненої шкіри;

Sodium Hydroxide - регулятор рН.

На мою думку, склад досить достойний і безпечний. Він справді чудово підходить для всіх типів шкіри.

Поділіться своїми фаворитами у міцелярних водичках - я з радістю почитаю. І обовʼязково про нагоді спробуйте цю, бо розкішна💙

Дякую, що дочитали до кінця!