M O N D ✨️

Три абсолютно різні атмосфери

Три абсолютно різні атмосфери
Три абсолютно різні атмосфери
Три абсолютно різні атмосфери

Аромати варті уваги, але їх не рекомендую купувати без затесту. Досить специфічні, під конкретні вподобання.

1. Maison Martin Margiela Replica On A Date

On A Date - це про ідеальне побачення з видом на французькі виноградники, оповиті золотим сяйвом заходу сонця.

Тип аромату: квіткові, фруктові

Початкова нота: Бергамот, Рожевий перець, Чорна смородина

Нота серця: Герань, Давана, Троянда

Кінцева нота: Ветівер, Мох, Мускус, Пачулі

На мій погляд, більш жіночий. Аромат спокійної романтичної атмосфери з тягучими, п'янкими ягодами. Теплий, наївний, глибокий. Смородина нагадує Si від Armani. Років 10 тому в мене був пробник масляних парфумів з дуже схожим ароматом. Тож, звучання не схоже на щось колосально нове.

Очікувала кращу стійкість , через 3 години на шкірі залишається лише легка вуаль.

Три абсолютно різні атмосфери
Три абсолютно різні атмосфери
Три абсолютно різні атмосфери
Три абсолютно різні атмосфери
Три абсолютно різні атмосфери
Три абсолютно різні �атмосфери

2. Narciso Rodriguez For Her Forever

Тип аромату: квіткові, шипрові

Початкова нота: Гарденія, Плюмерія

Нота серця: Жасмин, Османтус, Тубероза

Кінцева нота: Мускус, Пачулі

Насичений аромат косметички і квітів. Дуже схоже на For Her, але менше пудри . Асоціюється зі світськими дамами.

Спочатку ядерний, розкриватися починає десь через півгодини. Залишається на шкірі легкою вуаллю, що не робить його задушдивим. Важкий, багатогранний. Носити тільки у прохолоду. Стійкість середня.

3. Moschino C&C I Love Love

Тип аромату: деревинні, квіткові, мускусні

Початкова нота: Апельсин, Грейпфрут, Лимон, Червона смородина

Нота серця: Конвалія, Кориця, Очерет, Чайна троянда

Кінцева нота: Деревина танака, Кедр, Мускус

Це мав бути пробник Toy 2 Buble gum, але щось пішло не так і замість нього отримала I love love. Тож, розповім про нього.

Популярний свіжо-солодкий аромат безтурботності. За рахунок цитрусів, він яскравий, теплий і насичений. Десь на фоні грають мильно-квіткові акорди.

Своєрідна атмосфера студентської вечірки, енергії і легкості. Тримається кілька годин, поступово згасаючи.

Для себе ці аромати повторювати не буду. Вони цікаві, але не мої. Спробувати варто, можливо знайдете щось особливе для себе у кожній атмосфері цих ароматів.