Vikulyk

Ren Radiance Ready Steady Glow Daily AHA Tonic З молочною кислотою

Ren Radiance Ready Steady Glow Daily AHA Tonic З молочною кислотою

Я дуже люблю тоніки на кислотах, мені здається, що вони круто прибирають зернистість шкіри і чудово доусувають бруд , також маю надію, що допомагають проникненню активних інгрідієнтів, які наносимо зверху з сивороткою і кремом.

Ren Radiance Ready Steady Glow Daily AHA Tonic З молочною кислотою
  • Консистенція у тоніка доволі рідка, як водичка.
  • Склад натуральний, тут є Молочна кислота, бензойна кислота, безліч олій і заспокоюючих складників.
  • У мене комбінований тип шкіри, вона не алергенна, також не дуже чутлива, але все ж тонік здається трохи агресивним, тому я не використовую його щодня.
  • Після нанесення відчувається легеньке пощипування і це не дивно, адже в складі кислоти.
  • Також присутня липкість, але наступний етап в догляді її забирає.
  • От не можу зрозуміти, як після протирання ним, на ватному диску завжди бруд, наче стараюсь ретельно мити обличчя. Зате на душі спокійніше, як скористаюсь тоніком😂

Загалом ефект від тоніка мені подобається, шкіра стає матова, якісь висипи швидше проходять, він їх підсушує, шкіра виглядає більш рівномірною. І ще оце відчуття очищення і матова шкіра без жирного блиску, наче свіжий ковток повітря. Якість тут насправді відчутна.