Vikulyk

Chantecaille lip veil Impatiens, мій детальний фото-огляд

Chantecaille lip veil Impatiens, мій детальний фото-огляд

Сьогодні хочу показати вам одну з найулюбленіших помад, пробувала я їх багато, в різній ціновій категорії. Купляла давніше і заплатила відносно не дорого за такий класний бренд.

Ця серія помад має цікаве упакування і не просто так, зображення слоника нагадує, що бренд з виручки на цю лінійку 4% віддає на збереження популяції африканських слонів.

Chantecaille lip veil Impatiens, мій детальний фото-огляд
Chantecaille lip veil Impatiens, мій детальний фото-огляд
Chantecaille lip veil Impatiens, мій детальний фото-огляд
Chantecaille lip veil Impatiens, мій детальний фото-огляд
Chantecaille lip veil Impatiens, мій детальний фото-огляд

Відтінок Impatiens соковитий коралово-рожевий, він гарний, але кожен день не поносиш.

Текстура гелева, фініш глянцевий, по відчуттях супер комфортна і догляд тут відчутний, навіть, коли помада уже не на губах. Також немає відчуття жирності.

Стійкість тут не дуже висока 2-3 години.

Яскравий відтінок у такій формулі може некрасиво витікати за контур, чи затікати у складочки але тут ні, все знову ж ідеально. Вона наче згладжує і дещо маскує якісь недосконалості на ніжній шкірі губ.

Дружба у нас однозначно склалась, я пробувала також їхню помаду у сріблястій упаковці, вона мене вразила менше.

Я настільки буда зачарована цією помадою... Ось який має бути справжній люкс, подумала після першого ж використання.