Оксана Князєва

Подарунковий бокс від MAREVE

Подарунковий бокс від MAREVE

MAREVE Dark Idol

Тип аромату: східні Початкова нота: Груша, Карамель, Кава, Квітка Бергамота Нота серця: Горький мигдаль, Жасмин Кінцева нота: Ваніль, Кашемірове дерево Кедр, Пачулі.

Мені дуже подобається дизайн флакона ,мінімалістичний і зручний в руці .

При першому застосуванні я подумала що це більш чоловічий аромат ,бо на початку вони досить різкі ,мені найбільш відчувається бергамот і жасмин .

Також ,спочатку можна уловити легкі ,солодкі нотки карамелі але вони швидко зникають і весь час домінує жасмин і кавові ноти .

Насправді дуже схожий з YSL Black Opiums ,але Dark Idol не такий теплий та солодкий вкінці .

Загалом ,аромат достатьньо приємний але якщо ви фанат солодких ноток ,то вам не зайде .

Він такий більше класичнийі ,я на 100%впевнена що кожна колись мала схожі парфуми або чули їх на подрузі або мамі .

Придбайте міньку і ви точно відчуєте знайомий аромат.

Із мінусів ,парфуми не стійкі ,на одязі аромат залишається тільки якщо носити одну кофту дня 3 і кожного дня пшикатись парфумами ,тоді одяг трішки починає пахнути.

На шкірі вони тримаються години 4 максимум,тому раджу носити їх з собою.

Мені в цьому плані зручніше носити міні версії ,а не повнорозмірник ,тож можливо придбаю мініатюрки і інших ароматів цього бренду для сумочки.

Подарунковий бокс від MAREVE
Подарунковий бокс від MAREVE
Подарунковий бокс від MAREVE

Мрії збуваються 😁

Ніколи не користувалась подібними лосьйонами для тіла,але дуже хотіла спробувати .

Аромат дуже приємний ,ніжний ,ванільний.

Текстура кремова ,не рідка ,легко розподіляється по шкірі.

Шимер не залишає слідів та не псує одяг.

Блискітки дуже маленькі тому лягають рівномірно ,не плішать .

Він як рідкий хайлайтер ,має дуже яскраве сяйво .

Добре зволожує,шкіра після нього красива і гладенька .

Буду використовувати влітку для підкреслення засмаги або для фотосесій

Мені подобається цей бавовняний мішечок ,виглядає дуже мило але стильно.

Аромат дуже насичений ,поки я фотографувала ,усі кімната пропахла ним .

По запаху дуже схожий з парфумами тільки більш яскравий і свіжий ,мені дуже подобається .Я повісила на бантик у шафу ,вже тиждень висить і запах поки що такий же насичений .

Одяг теж став трішки пахнути цим приємним та свіжим ароматом .