Kristina S

Мої косметичні придбання за останній час

Мої косметичні придбання за останній час

Зібрала свої покупочки з кінця вересня і до сьогодні. Тут і декоративна косметика і доглядова, гель-лаки та засоби для волосся.

- бальзам "Lirene" після засмаги. І нічого,що зараз осінь. Це покупка на майбутнє, знадобиться у наступному році 😅
- олія "Dushka" для засмаги з шимером і ароматом ананасу. Також йде до категорії "на наступний рік".
- масажна олія "Зелена аптека" розігріваюча. Засіб якраз на теперішню погоду) Саме ця у мене вперше. Планую використовувати як для масажу так і для зволоження шкіри.
- крем-смузі для тіла "Liora". Вже мала від цього бренду скраб і гель для душу.
На знижках побачила цей крем і вирішила спробувати. Вже робила затест - легка текстура, приємний ягідний аромат.

- тканинні маски "Elizavecca". Це перші засоби у мене від Elizavecca. Обрала з центелою та молочну, а ще одна пішла у подарунок.
- олія "Garnier Bio" нічна. Вперше користуюся олією для обличчя. Переживала,що може викликати висипання,але все нормально поки. Вже використовую декілька днів. Подобається приємний аромат, на ранок шкіра м'яка.

Найбільше засобів вийшло саме у цій категорії і майже всі для вуст.
- тінт 4 в 1 "Eveline" у 01 відтінку. Нажаль у наявності не було 02,який мені більше сподобався(холодний рожевий) . Але я дуже хотіла спробувати цей універсальний засіб,тому все одно придбала. Його можна використовувати як рум'яна, тіні та помаду.
- олійка для губ "Lamel" лімітованої колекції Hope. Знаючи,що вони обидві(фіолетова і рожева) прозорі,мені більше сподобався рожевий колір упакування.
- блиск для губ "Eveline" fruity smoothie у відтінку Peach 🍑 Дуже приємний аромат персикового соку.
- олівець гелевий "Lamel" 407. Нарешті і у мене є цей популярний олівчик.
- жовтий лайнер "Lamel" . Про цей продукт я також багато чула. Придбала виключно тому,що потрібен був жовтий колір для тематичного макіяжу. У процесі застосування стержень просто почав западати. Він відділився від основи.
- блиск "LCF" Lip lacquer 06. На губах дає гарний легкий відтінок. Має тягучу текстуру.
- олівець для губ "LCF" nude lips 07. Легко наноситься, гарний колір на осінь.
- олівець для губ "GlamBee" 110. Придбала за рекомендацією дівчат у клубі.
- олівець для губ "LCF" 4 тон. Червоний відтінок. Використовувала як тіні на очі для тематичного мейку. Гарно тушується, легко наносити. Інших червоних олівців у мене немає,тому буду використовувати і за прямим призначенням -для губ.
- олівець для очей " LCF" 9 тон. Зелений з шимером. Також легко наноситься.

- крем-спрей "About" 15 в 1. Дуже подобається аромат, волосся після нього гарно блищить. Придбала виключно за наявності позначки" захищає від Уф- випромінювання". Бо я вже маю незмивний кондиціонер Garnier який також виконує багато функцій,а от мене цікавив саме Уф захист.
-шампунь "Schauma" з кокосом. Шампуні багато не буває) Придбала вперше,сподобався аромат кокосу.

- пастельно-голубий 103, серія "nude" .Зробила ним собі манікюр цього разу. Трохи проблемний у нанесенні через густоту.
- ніжно-рожевий 44,серія "color"
- зелений 145,"color". Ним робила манікюр мамі. Дуже легко наноситься, рівно лягає.
Усі лаки по 6 мл.

Це і всі мої придбання за останній час)


Дякую за увагу 😉